Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a gond velem? Mit csináljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a gond velem? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Iszonyatosan tetszenek a kedves fiúk főleg akiknek erősebb férfias vonásaik is vannak. Legyen bármilyen,lehet akár nyomorék is házas stb. úgy megőrülök tőlük hogy nem érdekel semmi más. Huzatos vagyok durván... áááá
2014. dec. 20. 15:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de nagyon sok az ellentmondó vagy értelmezhetetlen dolog a kérdésedben így nem tudok hasznos válasszal szolgálni, legfeljebb ennyivel: Tisztázd magaddal mit is szeretnél igazán. Mert ez amit írtál egy kesze-kusza káosznak tűnik.
2014. dec. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ja azt hiszem szerelmes vagyok olyanba akibe nem kéne,de nagyon sőt!
2014. dec. 20. 15:21
 3/8 anonim ***** válasza:

miért kellett a nyomorékokat ide sorolni? Ők is emberek nem?

Amúgy én kedves fiú vagyok. Egyből benedvesedtél mi?:D

2014. dec. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
figyelj csak egy nagyon rossz példa volt ez :D be bizony hallod.. de amúgy komolyra fordítva a szót élőben tényleg ez történik..
2014. dec. 20. 15:30
 5/8 anonim ***** válasza:

értem. Nem annyira gáz ez szerintem, habár vicces:D

Érdekesnek tűnsz hány éves vagy?

2014. dec. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha ezt a kérdést nem kifigurázásnak szántad,és komoly,akkor még nem nőttél fel,kislány vagy.Azok szoktak mindenkibe belehabarodni.Volt amúgy nekem is ilyen korszakom,bár azért nem tetszett minden jött-ment.Ha neked viszont igen,akkor tényleg huzatos vagy...

Egyébként a reménytelen szerelem olyan dolog,amit nem tudsz irányítani,az nem tudod,miért történik,és miért pont ő.Ha viszont házas vagy nőcsábász,akkor nem tudsz mit tenni,muszáj lemondanod róla.Az érzés nem fog múlni egyhamar,de majd elfelejted őt is.

2014. dec. 20. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem minden jött mentbe leszek szerelmes csak minden jött-ment kedves nekem tetsző férfiba :DD 19 vagyok és gyanítom tényleg még kicsi lehetek azért tombolnak bennem a hormonok.
2014. dec. 20. 15:58
 8/8 csingilingg84 ***** válasza:
Még az olyan embereket is, akiknek van valamilyen hiányosságuk, sem nevezünk nyomoréknak!! Te örülnél neki?-.-
2014. dec. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!