Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Velem van a gond vagy mas is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a gond vagy mas is van ezzel igy mint en?

Figyelt kérdés
17 eves vagyok a baratom 20 eves. Mind a kettonknek komolyak a szandekai, celjaim vannak es nekik is. O mar dolgozik mint, logisztikus, en meg igaz tanulok, de mar tudom mi akarok lenni. A kapcsolatunkba igaz vannak hullamvolgyok de mindig megoldodik minden. Az elso nagy szerelmem, vele vesztettem el. Azt tudni kell, hogy o nagyon szeretett csajozni kielte magad.. En is ismerkedtem de ez hogy en fuvel faval egyutt legyek nem vonzott, a bulik se vonzanak. Ez valtozhat kesobb? A kozos jovon gondolkozunk mindketten. A szulei ugy kezelnek engem mintha a sajat lanyuk lennek, segitek nekik, takaritok, az en szuleim is szeretik. Elkepzelheto hogy o vele fogom leelni az eletem? Mert o tart attol hogy en meg nem eltem ki magam es fel h ezert egyszer elhagyom, csalhogy en nem ilyen vagyok
2014. okt. 2. 06:49
 1/2 anonim válasza:
Vele élem le az életem. Hmm hát figyelj minden ember más. Én nem ismerlek, ezért ha valóban szereted, nem csalod meg meg semmi ilyesmi. De azt nem mondom , hogy örök szerelem, maximum egy gyerek tudna örökre össze kötni. De ahoz nagyon nagyon fiatal vagy. De ezt arra értem, hogy akár eggyikőtök beleunhat a másikba, talál szebbet stb. De ne legyen így:) csak tapasztalat..
2014. okt. 2. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kiélte magát mi...:DD Na meg neked ő az első és ő lesz az utolsó is?

Pár év múlva komolyabb leszel és nem így fogod látni. Most még csak 17 éves vagy. 22 évesen már a felét megfogod bánni annak amit eddig tettél vagy gondoltál.

2014. okt. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!