Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek valami gond van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek valami gond van velem?

Figyelt kérdés
Nem ertem miert nem erzek semmit ha egy fiu megcsokol...volt hogy egyszer meg is ujjazott es akkor sem ereztem semmi vagyat, csak ott voltam ...mi lehet a gond?
2014. szept. 1. 19:38
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Az, hogy ri_banc vagy, hagyod, hogy akármit csináljanak veled, amikor te nem is akarod.
2014. szept. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
bénák voltak a fiúk:D
2014. szept. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy biszex vagy,a lányokat nem szereted/tetszenek neked?
2014. szept. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Megfertőzött a sötét oldal! A sötét oldal leple reád borult!
2014. szept. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#1nem vagyok ri.banc

#2szerintem nem

2014. szept. 1. 19:56
 6/10 A kérdező kommentje:
-#2 +#3
2014. szept. 1. 20:01
 7/10 anonim ***** válasza:
WTF??
2014. szept. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kérdező: szerintem azért, mert nem vonzódsz hozzá igazából :-/
2014. szept. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szerintem se vonzódsz hozzá igazán... Én randizgattam egyszer egy pasival, akivel hasonlóakat csináltunk, de az ég világon semmi érzelmet nem váltott ki belőlem. A csók jó volt, de nem azért mert vele csókolóztam, hanem mert szeretek csókolózni. Bezzeg a mostani pasimmal... ha csak simán megpuszil már attól beindulok...
2014. szept. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Koszonom azoknak akik ertelmes valaszt adtak:))
2014. szept. 1. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!