Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális ez? Most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális ez? Most én kéne bocsánatot kérjek, vagy mi?

Figyelt kérdés
Nem rég kaptam fogszabályzót, ami elsértett, és idegesít is, meg minden. Barátomnak mondtam hogy sért, meg fáj. És mondtam hogy nem akarok csókolózni, mert sért. Erre ő megharagudt, és mondta hogy ez csak egy kifogás, és már biztos nem szeretem.
2014. dec. 20. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne kérj tőle bocsánatot, mivel te igazat mondasz. Óvatosabban talán mehet a csók. Enni is kell, nem hiszem, hogy az kellemesebb most. Vagy ha csók nincs, attól más még lehet, hogy ne gondolja azt, hogy nem szereted.
2014. dec. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ismeros helyzet, mondd neki, hogy egy-ket het, es minden mehet tovabb ugy, mint eddig, de enni sem tudsz meg rendesen (en legalabbis nem tudtam, mikor felraktak), megsem azt jelenti, hogy megjott a ledved az ehenhalasra
2014. dec. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Velem senki sem akart ismerkedni,amikor fogszabalyozom volt. Szerencses vagy. Amugy meg apold le szajjal a nemi szervet. Abbol hatha leesik, ha kicsit felserted. N
2014. dec. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!