Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek igaz az, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaz az, hogy amikor az ember eldönti hogy nem kell neki senki, független akar lenni és emiatt felszabadult, akkor, , tapadnak rá" a legtobben?

Figyelt kérdés
2014. dec. 20. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:
nem
2014. dec. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
ez így van, amikor akarok barátnőt, akkor 1 sincs, amikor meg párom van, vagy élvezni szeretném a szingliséget, akkor meg tolonganak.
2014. dec. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez határozottan hülyeség...ha nem akarok barátnőt akkor sincs, ha akarok, akkor sincs. Pedig nem vagyok csúnya, szóval...bssza meg az élet :D
2014. dec. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Félig meddig igaz. 1 éve vagyok egyedül, az elején nagyon akartam egy új kapcsolatot, de nem sikerült. Amikor azt mondtam, hogy oké, nem érdekel, akkor elkezdtek a lányok próbálkozni. Persze általában azok, akik nekem annyira nem jöttek be, pedig nem magas a mérce nálam.


28F

2014. dec. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Rám akkor tapadnak, amikor épp valakiért meg vagyok veszve, és ez valahogy meglátszik rajtam.
2014. dec. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem ez sose jött be, akármilyen lazán is próbáltam hozzáállni a dolgokhoz, és már ott tartottam, hogy nem érdekel, ha nem is lesz senkim.
2014. dec. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sose volt problémám a kapcsolatokkal, viszonylag hamar találtam valaki újat, de a 2. komoly kapcsolatom után szünetet akartam. Lett volna egy szabad tavaszom, nyaram. Kedvemre szórakozhatok, kiélhetem magam kicsit, stb. Nem jött össze. :D Szakítás után 1 héttel már csapták nekem a szelet, ráadásul egy olyan férfi, akit már ismertem, de valahogy a lehetőség, hogy kettőnk között legyen bármi..hát sose jutott eszembe.

Előhozta belőlem, hogy én mennyire kívánom őt, és már régebben is volt némi belső feszültség vele kapcsolatban. Ma már a férjem.

2014. dec. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

talán a nőknél működik. én pasikent soha nem tapasztaltam ilyet. pedig voltam magaknak valo kocka, es buliarc

az mondjuk igaz, ha GÖRCSÖLSZ, na akkor tényleg nem sikerül semmi!!

2014. dec. 21. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!