Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok szoktak olyat csináln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok szoktak olyat csinálni, hogyha mondjuk tetszik nekik valaki, akkor direkt nem olvassák el az üzenetét, meg később írnak vissza rá?

Figyelt kérdés

2014. dec. 20. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam.
2014. dec. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

vagy olyan hogy azért nem írnak, mert nem mernek?! vagy nem tudnak mit...


manapság én már ezt is elfogadottnak találnám. Ki érti a nőket

2014. dec. 20. 20:10
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Olyankor azért nem írnak vissza, mert ők is tanácstalanná válnak.
2014. dec. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Téged ez férfiként ne aggasszon
2014. dec. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%

'Ki érti a nőket'


Én értem a nőket! Ha tanács kell nőügyben csak fordulj hozzám.


Azért nem olvassa el az üzenetet mert más, nálad fontosabb dolga van. Hogy ezt te nem tudod elképzelni az a te bajod, ideje megszoknod hogy nem körülötted forog a világ. A gyermeki, infantilis tudat sajátja ha valaki ezt a lehetőséget nem látja, mert ezt a lehetőséget elképzelhetetlennek tartja.

Kb olyan lehetsz mint a kisgyerek aki elöször szembesül a tükörrel, dolgozd fel hogy ez te vagy, hidd el sikerülni fog.

2014. dec. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
igen , szoktam. de csak azert, hogy nehogy azt higyje, hogy csak a facebookon logok es varom, h irjon :D 14/L
2015. jan. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Lol, 5-ös, ne általánosíts, ez nem úgy működik, hogy valaki érti a nőket, valaki meg nem. :D Minden nő más és más, persze vannak dolgok, amikben ugyanolyanok, de az alól is biztos van kivétel.

A válaszod is egy nagy általánosítás volt, bár én általában valóban ezért nem szoktam visszaírni, de rengeteg más lehetőség is van.

Egyébként a kérdezőnek üzenem, hogy nem, nem szoktam ilyet csinálni (bár nem is tetszik senki, de ha tetszene, se csinálnám), csak ha esetleg valami olyat ír, amire nem akarok válaszolni, ezért inkább meg sem nézem. (ilyen esetekre jó az a kiterjesztés, hogy nem látják, hogy megnézted az üzenetet, mert néha én önkéntelenül rámegyek, pedig nem akarok, de reflexből, ha ír pl egy smileyt, megnézem)

2015. ápr. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!