Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőmnek nem tetszik már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmnek nem tetszik már az illata. Mit lehetne csinálni?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel már jó pár éve együtt vagyunk és régebben imádtam szagolgatni (gondolom tudjátok milyen amikor maga a testének az illatától teljesen begerjedtek), kicsit durván fogalmazva, bármilyen féle testszaga volt, egyszerűen imádtam. De az elmúlt kb fél évben nagyon megváltozott az illata és nem tudom hogy miért, és őszintén, kicsit taszít már. Nem kívánom a szexet, nem igazán akarok hozzábújni, és próbálom kerülni a csókokat is. Próbáltam már felhozni neki a témát, de mindig arra fogta, hogy biztos azért amit éppen evett vagy valami apróság.

Az egyetlen ami változott, hogy egy darabig fogszabályzót kell viselnie most (erre lehetne fogni a szájszagát, ha csak az lenne), és csinált egy lézer-hónalj kezelést.


Volt már valakivel ilyen? Esetleg valami pici trükk, ajánlat, mit lehet csinálni? Ez már hosszú ideje tart, szóval biztos nem egy parfüm vagy egy reggeli szalonnás tojás az oka)


(én alapból érzékeny vagyok a szagokra, de eddig nem volt gond vele. Barátnőm nem cigizik, nem eszik zsírosan, egészséges, ápolt, dezodor, parfüm, fürdés, szóval lövésem sincs mi lehet a baj. Talán valami hormon változásra tudok tippelni)



2014. febr. 4. 20:15
 1/9 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátló tabletta? Szedi?
2014. febr. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

nem, elfelejtettem írni, nincs tabletta, csak óvszer.

Régebben szedte pár éve, de akkor nem lett rossz a szaga.

2014. febr. 4. 20:19
 3/9 anonim ***** válasza:
Van egy csaj,akinek olyan gyönyörű illata van,hogy a fél karomat odaadnám,ha hozzábújhatnék.Amúgy lehet,hogy nem használ már annyi parfümöt.
2014. febr. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátlót hagyja abba, ha esetleg használ. Az változtathat a feromonokon sajna nemjó irányba.
2014. febr. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

ez érdekes. nem lehet hogy tebenned változott valami?

a barátnődet nem zavarja hogy szagolgatod? engem nagyon zavarna ha a barátom össze vissza szaglàszna :/

2014. febr. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ha cukros lett akkor lehet ilyen
2014. febr. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem váltott testápolót vagy tusfürdőt?

Esetleg nincs gyulladás a szervezetében?

2014. febr. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

a cukros dolgon elgondolkozok, köszönöm.

Nem változtatott nagyon parfümöt és testápolót. Alapból az ő természetes illatát imádtam leginkább (vagyis amikor pucéron, zuhanyzás után vagy éppen egy jó kimerítő izzadás után volt, szóval a belőle kijövő illattal van a baj)


Nem zavarja, hogy szagolgatom, de most nem kiskutyára kell gondolni, hanem, hogy ha hozzá bújsz vagy megöleled, megcsókolod akkor megüt az illata.

2014. febr. 4. 20:38
 9/9 anonim ***** válasza:

pajzsmirigyével minden oké?

amúgy ha régen szedett gyógyszert, simán lehet, hogy az akkori illatához szoktál hozzá és anélkül már nem tetszik.

(fél-háromnegyed év is, mire a gyógyszer után visszaáll a hormonszint).

lehet hogy megváltozna, ha újra szedné

2014. febr. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!