Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés
13 vagyok mindenki(tesó,haverok) mondja, hogy legyen már egy csajom olyan jó lenne már csajjal látni meg én is szeretnék de sajnos nem jön össze.Mielőtt az idióta kategória letámadna nem tartom korainak az ismerkedést nem első este akarok szexelni.Van egy csaj aki tetszik de ő nem hinném, hogy ugyanezt érzi...Mit lehet tenni?

2013. dec. 7. 18:31
 1/6 anonim válasza:
Hívd el moziba kiderül mit érez: ha elemgy veles valszeg tetszel nekei ha nem....
2013. dec. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Itt nincs mozi XD
2013. dec. 7. 18:35
 3/6 anonim válasza:
Ő,akkor izé valami közös program pl én horgászok,de ez bármi lehet.
2013. dec. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az lehet!Köszi megpróbálom
2013. dec. 7. 18:39
 5/6 A kérdező kommentje:
Amúgy mi a "világ végén" lakunk XD.Se egy Gokart pálya,se egy Paintball,nincsenek diszkók sem,bevásárló központok sem,mozi sincs :( egy tó van a várostól 6 km-re.
2013. dec. 7. 18:47
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezek szerint úszni sem tudtok. Vidd be a csajt csónakkal a tó közepére, ott bármire ráveheted...
2013. dec. 8. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!