Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magas, izmos, stílusos de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas, izmos, stílusos de enyhén autista vagyok. Van esélyem így barátnőre?

Figyelt kérdés

A külsőmmel nagy baj nincs,meg amúgyis fejlődik még sokat.

De ami fontosabb, a belső, az problémás mert kissé autista vagyok. Társas kapcsolatokat nagyon nehezen tudok kialakítani,kívülről figyelem a közösségeket. Néha szinte szórom a poénokat de néha meg órákig képes vagyok egy szó nélkül ülni.

Van olyan lány aki így elfogadna?

19/F


2014. dec. 20. 21:32
1 2
 1/11 Katolikus plébános ***** válasza:
Van,csak meg kell találni.
2014. dec. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha jó tested van, akkor akármilyen lehetsz belülről, ne aggódj.
2014. dec. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
És tényleg autista is vagy(orvosilag) vagy csak annak titulálod magad, mert nehezen alakítasz ki társas kapcsolatokat?
2014. dec. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az a rossz hírem, h csak annak a kevésnek fogsz kelleni, akinek valódi érték kell. Pl egy aspergeres lánynak.
2014. dec. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ismerve az autizmus főbb specifikációit, azt kell mondjam, annyira vagy autista, mint én Mata Hari kb. Legfeljebb van 1-2 autisztikus jellemződ, ahogy kb az emberek 80%-ának.
2014. dec. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

#5-ös, te aztán gyorsan levontad a következtetést, főleg hogy elég kevés információt kaptunk a kérdezőtől... Nem tudom ez neked melyikből jött le. Na mindegy.


Biztos hogy van ilyen lány, ennyi alapján pl én elfogadnálak, ha eltekintünk attól hogy kicsit nagy a korkülömbség.

2014. dec. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

#6: a keresztfiam autista, amikor ez kiderült (már tíz éve kb), azóta elég rendesen belevetettem magam a témába.


A probléma már a kérdésben van: van egy összefüggés... autista vagyok... van esélyem így barátnőre?

Ezt egy autista soha nem kapcsolná össze, még egy nagyon gyenge autista sem!


Ha tudja is magáról, hogy az (pl. enyhe Asperger), nem fog ilyen összefüggést vélni a kettő közt.

Igazából azt sem értené, valakinek miért probléma, hogy ő autista?


#5-ös voltam.

2014. dec. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Előző, ebben hatalmasat tévedsz. Lehet, hogy már 10 éve belevetetted magad a témába, de valamit elnéztél.

Én aspergeres vagyok, tudom magamról, orvosilag diagnosztizáltak. És semmiféle problémát nem okoz felismerni az említett lehetséges összefüggéseket. Azt is értem, miért okozhat valakinek problémát, hogy aspergeres vagyok, mivel tisztában vagyok a saját ebből adódó hibáimmal és igyekszem is kiküszöbölni őket.

Akkor a kérdező miért ne lehetne ugyan így ezzel?


Tény, hogy van aki nem képes ilyesmire, de nem kell emiatt azt feltételezni hogy ez minden autistára/aspergeresre igaz. Mert nagyon sok kivételt ismerek.


Üdvözlettel:#6-os.

2014. dec. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8: akkor nem csak én tévedek, hanem a szakemberek, akiknek a cikkeit olvastam...
2014. dec. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, olvastam már én is olyan cikkeket szakemberektől amikben rengeteg általánosítás volt és olyan dolgok, amikről saját tapasztalatom alapján tudom, hogy nem MINDENKIRE igazak. Bármilyen nehéz is felfognod, vannak kivételek, a legtöbb szakember pedig a nagy többségről írja a cikkeket, és bizony sokszor ők is elkövetik azt a hibát hogy általánosítanak.
2014. dec. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!