Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen bunkó pasi mondja azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen bunkó pasi mondja azt egy lánynak, hogy nem szep a melled, hanem logók, mas fiúk elott?

Figyelt kérdés
Nem tudom magam tul tenni ezen, hogy par fiú elott egy nyomi gyerek, mert tényleg az, örülhet ha pin@t fog, azt mondta h nem szep es logós a mellem... Nem látott meztelenül, csak egy előnytelen melltartoba, részegen... (Tudom, többet nem kell igy berúgni..) de akkor is olyan hihetetlen...amúgy kabe mint mas nagy mellű lányoknak húzza a súlya, de ennyi, egyenként is ismerek oslan lányokat akik nálam szebbek, es megis hasonlo ciciük van, sőt olyan is akinek kicsi van es ugy lóg, nem ertem miert kellett igy lejáratni ...

2014. dec. 20. 22:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Jobb, h kiírtad magadból?:)
2014. dec. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
hát nagy paraszt az biztos, de minek foglalkozol vele? Ne foglalkozz ilyen gyökerekkel
2014. dec. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
A kérdésem, az hogy miert kellet igy lejáratni ??!!
2014. dec. 20. 22:54
 4/12 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy az, de akkor is kinos, mert ha legalabb négyszemközt mondta volna...
2014. dec. 20. 22:54
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy magadra vedd, kerd ki magadnak, hogy ezt o honnan tudta megallapitani. Kulonben valoszinu nagyon bunko, es meg kisebbsegi erzese is lehet.
2014. dec. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Részegen jobban lóg, mint máskor? Vagy miért hangsúlyoztad ki?
2014. dec. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
mért kell? Mert egy büdös paraszt, aki nem foglalkozik az érzéseiddel. Nem tudom felfogni, mit foglalkozol vele ennyit. Mondjuk tény, hogy a rosszabb dolgok nehezebben felejthetők, mint a jók.
2014. dec. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

És miért kell pont egy ilyen kategóriában kimagyarázni a melleket?:D

A sráccal meg nem kell foglalkozni,annyit ér,amennyit mutatott :)

2014. dec. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Kisboltos ***** válasza:
100%

Elég genyó dolog volt tőle. Ismerve magamat még elküldtem volna ott a francba, hogy hogy volt képes ilyet mondani a lány előtt. Ha mögötte mondja akkor azt mondom oké, mert ez is egy vélemény, de ennyi ember előtt szemét dolog.

Ne foglalkozz vele!

2014. dec. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem meg piszok jó és nagy a melled, jó hogy nem férnek a markaimba.... és a keményedő bimbóid...

Dobd ki a francba azt a melltartót, te meztelenül szebb vagy!

2014. dec. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!