Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan fiú akinek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan fiú akinek nem tetszik az ilyen kis cicababa pl. mint ő? (kép)

Figyelt kérdés

[link]

mert ahogy észrevettem általában a kiéhezett, kevésbé helyes srácok vannak odáig az ilyen cicababákért


2014. dec. 21. 08:43
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Utálom a macskákat
2014. dec. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
"a kért oldal nem található"
2014. dec. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Um.. Szilikoncica.. Dugni jó, másra nem, mert segg hülye. Nekem a lányoknál egy elvárásom van. Normális alak, igényesség és inteligencia. Ha ez a 3 teljesül, megvan az álomnő :D
2014. dec. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez a Lévai nem jó nő. Műmell, vakolat stb...
2014. dec. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Semmi extra nincs benne, van nagy melle, jó teste viszonylag karakteres az arca, de ha belsőre nem tud felmutatni értékes dolgokat akkor mind nem ér semmit.
2014. dec. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
nagy mell= szilikon karakteres arc= smink :D az esze meg nuku
2014. dec. 21. 08:47
 7/25 anonim ***** válasza:
7%

Te gondolom egy 120 kilos liba vagy, mert ez buta kérdés!

Nincsenek. Én is mindíg a szexy csajokat keresem, és egyszerű az oka, mert még ha béna az ágyben akkor is kárpotol a kinézet:)

2014. dec. 21. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
93%

Irigyellek kérdező, bárcsak én is képes lennék néhány kép alapján teljesen feltérképezni egy ember személyiségét.

Ugyan nem valószínű, de az ilyen külső nem zárja ki azt, hogy talán nem egy éti csiga értelmi szintjén áll a csaj, én például ismerek olyan ruhamodellt, aki mellette még geológiai felméréseket végez a világ túloldalán. Ugyan ez a ronda emberekkel, bár ízlés kérdése, hogy kinek mi az. Róluk se kell egyből azt feltételezni, hogy kedves és szeretni való a személyiségük, sokuk rohadt arrogáns és lekezelő. Az, hogy külsőre tetszik egy nő és szívesen megdugnám nem azt jelenti, hogy vele képzelem el a jövőmet, bár gondolom ebbe bele se gondoltál és csak irigykedsz mert neked nem olyan a tested, mint a belinkelt nőé és most próbálod velünk elhitetni, hogy savanyú a szőlő, meg se kóstoljuk.


Szóval kéretik nem egynéhány kép alapján elkönyvelni egy embert.

2014. dec. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
43%
Te valami ocsmány csaj vagy kérdező?
2014. dec. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Ránézésre nincs több esze mint egy töknek.
2014. dec. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!