Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én utálok ennyire a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én utálok ennyire a szülővárosomban élni emiatt? (lent)

Figyelt kérdés

Komolyan, úgy érzem magam mintha egy faluban élnék. Mindenki ismer mindenkit, mindenki jóban van mindenkivel ha nem akkor mindenki kibeszéli. Szeretnék már kapcsolatot de így egyszerűen semmi kedvem hogy attól félek, melyik közösségi oldalon fognak kibeszélni valamiért. Más is van így vagy én vagyok teljesen hülye?


Ui:

-ez olyn szinten elfajult hogy külföldi pasik után néztem

-mindenki ismer mindenkit: a tinik/kamaszok kb. 14-19

-szegedi vagyok

18L


2014. dec. 21. 09:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, Kaposvár is ilyen. Nem csak te vagy "hülye", itt én sem szeretnék kapcsolatot :/
2014. dec. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Megnyugtató, köszi a választ!
2014. dec. 21. 09:30
 3/16 anonim ***** válasza:

Én se szívesen ismerkedem meg semmi ilyen ahol lakom.

Kalocsa...

23/f

2014. dec. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Minnél messzebb váctól :/ 20/L
2014. dec. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én is szegedi vagyok, de már több mint egy éve (Buda)Pesten élek. Hát.. ne vágyjál el onnan.. Mások is megoldják ott valahogy a szerelmi életüket.
2014. dec. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Ez most komoly, h szeged, meg kaposvár ilyen???

Annak egy része max. nem?


De akkor se kell külföldivel sztem, lehet magyar városból is. :)

2014. dec. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Én kisvárosban élek Esztergom mellett és bármennyire is furcsa itt azért ez nincs meg amit te írtál. A mi környékünk kertvárosi rész meg zöld övezet meg kitudja még minek lehetne nevezni és itt is régen mindenki ismert mindenkit, most a 200 családból akik a környéken élnek örülünk ha 10 et ismerünk, és oké sok ismerős van a városban de mindig vannak új emberek errefelé, sokan szeretne idejárni mert békés, nyugodt, viszonylag nagy a tisztaság is, folyamatosan szépül a kisvárosunk, én imádok itt élni.

A szomszéd nagyvárosba Esztergomba ott azért más a helyzet, ott gyakran megesik az hogy mindenki ismer mindenkit, sokan odajárnak szórakozni is én meg utálok már odamenni szinte, még szerencse hogy már ritkán van arra dolgom, én ott nem szívesen élnék, meg ugye ami ott megy az alapból olyan hogy hagyjuk, se közvilágítás, pocsék mellékutak, parkolni se lehet normálisan meg amúgy is fizetni kell érte sajnos nem is keveset meg az egész városi hangulat az ami engem nem igazán vonz oda, én igaz ott születtem de örülök hogy nem ott kell élnem, én Dorogon sokkal jobban érzem magam, ismerkedés terén nem éppen a legjobb, de a környéken lévő településeken sem vészes a helyzet, legalább is nem mindenhol. faluban már én sem élnék szívesen, pedig szeretem a nyugodtságot meg a csendet de egy idő után unalmas lenne.

2014. dec. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Kérdező, én is Szegeden élek.

De egyáltalán nem érzem ezt. Szerintem az a bajod, hogy szó szerint csak egy szűk közösségben élsz.


Hogy is néz ki Szeged? Van kb. 10-15 középiskola. Ott mennyien tanulnak? 10-20 ezren? Ez 10-20 ezer fiatalt jelent!

Ott van az egyetem. Ott mennyien tanulnak? 25-30 ezren.


Vagyis él Szegeden minimum 40-50 ezer 14-25 év közötti fiatal. Na itt már csak a te hibád, ha úgy érzed hogy mindenkit ismersz.


Az a baj, hogy nem jársz új helyekre, nem ismerkedsz új emberekkel. Mindig vannak új emberek, akiket meg lehet ismerni és mindig van a régiek közül, akiket meg el lehet felejteni.


Ráadásul 18 évesen simán ismerkedhetnél a 18-25 éves egyetemista srácokkal is. Közülük meg egy csomó nem is szegedi alapból, hanem tízezrek vannak olyanok, akik 18 éves koruk előtt nem Szegeden éltek.


Bőven van választékod, csak valahogy nem találod őket, mert nem mész olyan helyekre, olyan környezetekbe, ahol megtalálhatnád őket. Járj el többet.


21/F

2014. dec. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Debrecen is ilyen,nyugi :D

Igaz ennél az is erősen játszik,hogy elég nagy az ismeretségi köröm,lehet más aki mondjuk nem jár el sehova az nem így veszi észre. :)

2014. dec. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Igy jár aki MSZP-s városban él
2014. dec. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!