Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? Nem tudok rajta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Nem tudok rajta kiigazodni.

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel már elég régóta beszélgetek facebookon (újra), de személyesen is ismerem, mert régen majdnem összejöttünk, de akkor miatta nem jött össze. De most nem tudom, hogy mit akar, szíveket küldözget, meg elhívott találkozni, de nekem nem volt jó az a nap, és szerintem megsértődött, mert azóta nem ír, meg nem olvassa el az üzenetemet. Pedig írtam neki, hogy szeretnék vele találkozni, akár már másnap, de nem hajlandó reagálni.Ettől többet nem tehetek szerintem. Tudja, hogy szeretem, szerintem ez egyértelmű, de most miért kell ilyeneken megsértődni? Vagy mit akar egyáltalán? :S
2014. dec. 22. 13:59
 1/2 To7ka ***** válasza:

Egy fiút is zavarhat a túlzott rajongás.

Vagy lehet, hogy elég neki a megszerzés öröme.

Vagy nagyon akar nőt és most azonnal, és valakivel közben gyorsabban pörögnek a dolgok, ezernyi más.

A legjobb amit tehetsz, hogy ne csüngj rajta, legyél vonzó úgy, hogy nem kaphat meg egyértelműen bármikor. Küzdjön csak érted! Szerintem egy pasi se lesz túl motivált ha hónapokkal vagy évekkel később is ugyanúgy szerelmes belé egy lány, max az egóját simogatja, hogy valakit még mindig érdekel.

Tippek voltak! Nem lesz mind igaz egyszerre!:))

2014. dec. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem valami érett gyermek.
2014. dec. 22. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!