Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék úgy bánt, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék úgy bánt, hogy nem egy volt barátom haverjai, rokonai lenéznek, az utcán kikerülnek, nem köszönnek? Lassan hírem van

Figyelt kérdés

első komoly barátom megcsalt 3 év után, kultúráltan elváltunk, maradt a jó viszony, néha beszélgettünk kivel mi van, jleztem, hogy eljegyeztek stb ezután megtudtam, hogy a hátam mögött kibeszél, lehord mindennek, párévre rá a facen olyanokat írt nekem, hogy először el sem hittem hogy valóban ő írja, szóval nem értem. a haverjai elfordulnak az utcán, ha meglátnak..


másik srác akivel összejöttem, elkezdett a barátnőmnek udvarolni, olyanokat mondott neki hogy velem nem, de vele összejönne, közben meg már nem tudom hányszor együtt voltunk, bátyjával csak köszönőviszonyom volt,vége lett, most egyikük sem köszön az utcán, mintha leprás lennék.


és most egy gyerekkori szerelmem(aki meg megvert ezért szakítottunk) haverjaival találkoztam nem láttam őket évek óta, pont beengedtek egy ajtón(áruház)akkor ismertem fel, és amikor mondom, ó, hát te vagy az :) gyorsan elfordult és inkább elment másik irányba.


nem olyan nagy ez a város, ha jól saccolom kb már mindenhol meglehet a "hírem".mindenhol úgy néznek rám, mint egy leprásra.


ja és ráadásul a vőlegényem is elhagyott, de ő meg azért, mert hirtelen jött pénztől elszállt, hiretlen már nem is család kellett neki, hanem új autó, motor..de ő legalább köszön, de diplomatikusan leráz.


nekem úgy fáj mindez.


2014. dec. 11. 21:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nyomorék meg hazugok mindenhol vannak, tojj a fejükre :)

Ki enm sz*rja le mások véleményét? Sokkal egyszerűbb és boldogabb az élet egyből :)


Egyébként kezdeni meg úgyse tudsz vele semmit, akkor egyszerűbb enm törődni vele. Ha valakit komolyan érdekelsz, az meg úgyse a hülyékre fog hallgatni.

2014. dec. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 opened paradise ***** válasza:
100%

Tudod,ők nem a te rokonaid/barátaid,ezért sajnos nem te mondod el nekik mindezeket,hanem ők,akik nyilván másképpen adják elő.

Sz..r tanács,de ne törődj velük.

2014. dec. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ezek a pasik,akiket annak idején te magad választottál,valójában egy tükör.Annak a tükre,amit te gondolsz magadról,ami te magad vagy.Szóval gondolkodj el,miért pont az ilyen férfiakhoz vonzódsz,és hogy te mit gondolsz magadról,meg mire vágynál.Aztán legközelebb már válogasd meg,kivel állsz szóba és miért!Több önbecsülés,nagyobb önismeret,és kevesebbszer lősz mellé.
2014. dec. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!