Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy ennyire vonzódo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy ennyire vonzódom a fekete srácokhoz?

Figyelt kérdés
Nem volt még barátom, fiúval sem voltam még együtt sosem (se csók, se szex), de az utóbbi időben egyre jobban elkezdtek tetszeni az itt tanuló fekete bőrű diákok. Párral beszélgettem neten, eggyel már élőben is találkoztam, de nem történt semmi sem (se csók, még ölelés se, semmi), tehát nem nyomult. Félre ne értsétek, nem az a vágyam, hogy csakis feketével jöjjek össze, mert tetszenek a helyes magyar fiúk is, de a feketék valahogy mégis vonzanak. Azok a vastag ajkaik, a mozgásuk, meg ahogy beszélnek, húú.. Vagy legalábbis ez a fiú bejött, igen. Ti elítélitek az ilyen magyar lányokat? Nem kell a fiú pénze, nem is gazdag, csak kedvelem őt. Az sem érdekel, hogy mekkora a f*rka, mert egy ideig úgysem fogok lefeküdni vele. Nagyon okos fiú, tényleg, de én is jól tanulok.
2014. dec. 22. 16:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem normális... :(
2014. dec. 22. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nincs benne semmi rendkívüli, ez a zsánered ezek szerint, ha tetszik tetszik, fölösleges küzdeni ellene.
2014. dec. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én meg pont a vastag szájuk miatt undorodok tőlük. Ízlések és pofonok 😊
2014. dec. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
gáz vagy nagyon (:
2014. dec. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ennek örömére igyunk meg egy cappuccinot!
2014. dec. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nagyon vicces
2014. dec. 22. 17:10
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem normális, de sajnos manapság az számít menőnek, ha valaki egy kanmajommal dugatja magát.
2014. dec. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Az sem érdekel, hogy mekkora a f*rka, mert egy ideig úgysem fogok lefeküdni vele."


Egy ideig! Később aztán majd meg tudod mit is jelent a 21/7.

2014. dec. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!