Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mennyire lehet fájó a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire lehet fájó a másiknak?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel 3 hónapja szakítottam (sajnos jó okkal) de szerettük egymást mint ember az embert, inkább ragaszkodtunk ezért tartottuk a kapcsolatot.

Ő még egy ideig szerelemből szeretett, de aztán ő is már csak ragaszkodás szinten.

Így teltek a napjaink, sokat gondoltam rá,hogy ennek véget kéne vetni, de nem tudtam és jól éreztem magam vele,igaz többnyire csak facebookon beszéltünk,szerintem tényleg barátok voltunk.

Aztán lett egy új barátja illetve kialakulóban volt valami, és ahogy mesélt erről rájöttem,hogy nekem ez fáj, nem akartam azt hallgatni vagy kikövetkeztetni,hogy én vagy az a srác miben jobb, ezért egyszerűen nem írtam vissza neki.

Eltelt bő egy hét, és annyira egyedül éreztem magam,hogy kedvesen érdeklődően ráírtam az ex-barátnőmre, azt mondta hogy annyira örül hogy írtam már teljesen ki volt bukva,hogy megharagudtam rá.

Folyt a beszélgetés majd valami hülyeség miatt hamar összevitatkoztunk, és ő azt írta,hogy "ha ilyen vagyok inkább ne beszélgessünk".

Eddig bármi volt, ezerszer súlyosabb vitáknál is ő engedett mindig, korábban soha nem írt volna ilyet, de már nincs szüksége rám, és erre még reagáltam, vártam a válaszát,többször is online volt de nem írt vissza mert szerintem le akart higgadni, hisz biztos felhúztam, de ezt követően letiltottam mert ez látta, egyedül jó megoldásnak.

Soha nem oldok fel tiltást, vagy jelölök be olyat akit valaha kitöröltem, ez most sem lesz másként, és tudom hogy soha többé nem fogunk beszélni, ami nem tölt el túl jó érzéssel, de talán így lesz a legjobb.

Ezek az én gondolataim.De vajon mit gondolhat ő?Úgy szeretném tudni,hogy fáj e neki, és hogy mennyire?Milyen érzés mikor egy számodra fontos ember letilt és sehogy sem tudod elérni amíg ő azt nem akarja?


2014. dec. 22. 17:09
 1/5 polegirl ***** válasza:
Szerintem mivel te szakitottál vele most csak az egodnak fájt h ő más felé nyit. Neked is le kell nyugodnod ha nem szeretted már felesleges bármilyen szálat is fenntartani.
2014. dec. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 To7ka ***** válasza:
Ne azért tilts le valakit, hogy fájjon neki. Ez a hozzáállás csak neked fog fájni. De elég tipikus eset amit leírtál. Ne aggódj, természetesen mindkettőtöknek fájó a szakítás, viszont az hülyeség, hogy rögtön elkezdtek majd jó barátok maradni. Hagyni kell időt, hogy egyedül rendbe tegyétek, megtaláljátok újra egyedül magatok, stb. És utána is csak fájni fog, ha megtudod hogy ő már kapcsolatban van és továbblépett, no meg a következő pasija féltékeny lesz Rád, bla bla... Ez sose működik. Te is keress valakit, lépj túl, éld az életed, lehet évek múlva egymás mellé sodor titeket a balszerencse (a függős,ragaszkodós,megszokásos kapcsolatok majdnem mindig ebbe fognak visszakanyarodni, ami nem egészséges).
2014. dec. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Azért tiltottam le mert ha nem tenném folyton írnék neki és folyton csak megbántana még ha nem is szándékosan, fájna csak másodiknak lenni.

Nekem nagyon hiányzik egy lány az életemből de képtelen vagyok másikat találni, nem jön össze semmi sem.

Egyébként azért szakítottunk mert majdnem megcsalt éppen csak a másik srácban volt annyi,hogy tiszteletben tartotta a létezésem.

De aztán a barátnőm úgy viselkedett mint aki szeret és a szakítás után is megakart csókolni.

2014. dec. 22. 17:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek 17:16-ossal! Én is azt mondom,hogy lépj túl és keress te is valaki mást
2014. dec. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
attól exek, hogy nem kellesz nekik
2014. dec. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!