Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki az ha 14 évesen nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki az ha 14 évesen nem vagyok szűz?

Figyelt kérdés
2014. dec. 22. 17:10
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Az ciki h ilyeneket kérdezel
2014. dec. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Romáknál ez normális szinte már késön is volt
2014. dec. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
az a ciki ha nem voltal ra felkeszulve,es csak kivancsisagbol,egy egyejszakas kaland miatt vesztetted el... amugy meg nem ertem miert erdekli az embereket hogy masok szerint mi ciki es mi nem ciki...foleg egy ilyen teljesen szubiektiv temanal... ha jol volt,es elvezted akkor had ne mas dontse el hogy helyesen cselekedtel-e..
2014. dec. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem ciki,mindenki elkezdi a karrierjét valahol.
2014. dec. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

hüüühh végre egy kis változatosság a szokásos ciki ha még szűz vagyok kérdések után...


na de most hogy ezen túl vagyunk elmondhatod hogy te is az vagy, csak valami változatos egyedi kérdést akartál feltenni

2014. dec. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Hát kislányom/fiam, elég szégyen... 4 éve voltál10... Szüleid mit szóltak? Tuti nem tudják..-.- Szégyen, undormány vagy
2014. dec. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Utolsonak igaza van
2014. dec. 23. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!