Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert van az hogy minel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az hogy minel nagyobb rib* valaki annal nagyobb az onbizalma?

Figyelt kérdés
Hogy fugg a ketto ossze? Azt veszem eszre az ilyen tipust nem erdekli semmi? Miert van ez?
2014. dec. 9. 19:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Először is: Nálad mit takar a rib..c kifejezés?

Vki a k.u.r.v.á.kat illeti így, vki azt a nőt, aki sűrűn váltogatja a partnereit, vki meg már azt a 17 évest is, aki kissé kiteszi a melleit egy bulin.

2014. dec. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 tetro ***** válasza:
95%
Összefoglalnám. Te nem vagy magabiztos, ezért a neten kategorizálsz másokat birka egyszerű érvek alapján, és ítélkezel felettük. Kérlek tekints egy pillanatra magadba.
2014. dec. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%

1es, a k.u.r.v.a az az aki surun valtogatkja a partnereit, akikre te gondolsz, prostitualtaknak nevezik oket.

De ne szolj senkinek.

2014. dec. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

jesszusom...szoval akikre te gondolsz, oket prostitualtaknak hivjak.

(keso van mar...:D)

2014. dec. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nyilvan nem oltozkodes szerint,meg smink szerint definialom.Akikrol szol van surun cserelgetik a partnereiket es megis olyan onbizalmuk van,hogy az nem semmi. Ezt nem ertem hogy mire?Komolyan szo szerint tokeletesnek erzik magukat.Amugy nem a definiciorol akarok veszekedni mielott valaki magara venne,amit irtam.
2014. dec. 9. 19:40
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Amit akarsz hallani az az ,h attól nagyképű egy ilyen nő,h sokan megszexelték,és attól van nagy önbizalma,h sok pasinak,kell,tetszik.. ez van.

vmelyik pasinak ez jön be,vmelyiknek meg a szolidabb,szerényebb,viszafogottab,mint én.

Bár nem veszem észre.mert a pasiknak igaz tetszek,de nem igazán közelednek hozzám,vagy nem teszek rájuk mély benyomást. nem tudom mi a baj bennem.


persze azért szeretek én is tetszeni a pasiknak,imádom a rajtam feszülő ruhákat.. :)

2014. dec. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Na ez a baj hogy mindenki magara veszi a kerdest,es nem tud tenyszeruen valaszolni.
2014. dec. 9. 19:42
 8/12 A kérdező kommentje:
6.Kapcsolatra mar nem kell a pasiknak.
2014. dec. 9. 19:45
 9/12 anonim ***** válasza:
39%

6-os vagyok. Szted én nem kell komoly kapcsolatra. Azért mert szeretem a szép ruhákat.. És mert alapból nőként szeretk tetszeni a pasiknak..

Hát EMBER!! Elmondanám neked,h több éves kapcsolatam van..

2014. dec. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
82%

Rosszul tudod: éppenhogy nincs önbizalma, csak te hiszed azt, hogy van neki. És azért hiszed, mert neked éppen olyan kevés az önbizalomad, mint neki, csak a te irigységed nagyobb iránta - ezért a szemüveged is jobban torzít.


Aki valóban az, amit te írsz, foglalkozás szerint is, annak nemhogy önbizalma lenne, hanem legtöbbször olyan mélyen sérült, hogy nincs az a pszichiáter, aki összerakja. Általában koragyerekkori szexuális bántalmazás áldozatai. Csak azért írom, hogy tudd, hogy kiket irigyelsz.


Bárki más, akit lazán lek--vázol, egyrészt nem az, másrészt egyáltalán nem biztos, hogy VALÓDI önbizalommal bír.


Akit nem érdekel semmi, az nem nagy önbizalommal bír, hanem éppen fordítva: azért nem érdekli semmi, mert olyan mértékben önsorsrontó, hogy azt te el sem tudod képzelni.


És nem vettem magamra, emberke, mert én korban a nagyapád lehetnék. Sokmindent láttam és tapasztaltam az idők során. :)

2014. dec. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!