Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy rengeteg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy rengeteg 9-10/10 külsejű srác csak töketlenkedik bulikban?

Figyelt kérdés
Én is hím vagyok de nagyjából megmondom hogy milyen külsőre egy másik csávó. Bulikban vettem észre,hogy ezek a tényleg jóképű emberek (jópáran) csak nezelodnek és totyognak a sörükkel a kezükben várva a csodára.. Közben a gyengébb külsejű srácok meg próbálkoznak és sikerrel járnak. Miért? Ha én 9-10/10 lennék külsőre tuti nem csak lézengenék és nezelodnek.. A kérdésem adott. :)
2014. dec. 22. 23:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ilyen az élet. Vannak ilyenek meg olyanok.
2014. dec. 22. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igazad van, en is ezen szoktam csodalkozni lanykent, altalaban tenyleg toketlenek.
2014. dec. 23. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mert a sok irigy mindig azt mondta nekik, hogy rondák, ezért nem tudják, hogy jól néznek ki.
2014. dec. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ez amúgy tényleg jó kérdés. Lehet hogy nekik valamiért levan nyomva az önbizalmuk és azért ilyenek.

Én nem vagyok jóképű, sőt régen egyenesen okádék külsőm volt, most kinézek valahogy bár a régi sérelmek végett én is nagyon el lettem nyomva és egyszerűen én is csak vártam a csodára, sokan nem is értették miért vagyok ilyen, és akkor döbbentem rá hogy lefogyva, jobb külsővel és sokaktól hallottam vissza hogy simán tudnék csajozni ha összekapnám magam. Így is lett, iga nem buliba hanem egyszerűen bevásárlás közbe láttam egy nagyon csinos kis csajt egy igazi kis bombázó volt, bár inkább átlagos volt a külsője de volt benne egyéniség, meg kedves mosoly, tekintet, ezzel nagyon megfogott. A parkolóba láttam hogy bénázik az autójánál meg elszakadt a táskája és kipotyogott belőle minden. Na akkor féltem odamenni pedig ott volt velem szembe szinte, én ekkor vettem egy mély levegőt, és mondtam magamba lesz ami lesz, meg kell próbálnom legalább.

Odamentem már láttam hogy a sírás határán van, és elkezdtem csak úgy csendben segíteni neki mert egyszerűen bevoltam tojva hogy mi lesz ha elutasít meg minden. Akkor ugye ő mondta hogy köszi, és akkor valahogyan már nem emlékszem de elindult a beszélgetés köztünk, bemutatkoztunk egymásnak, és rá 3 nappal később megtaláltam facebookon, bejelöltem visszajelölt, emlékezett rám, és elkezdtünk ismerkedni. 1 hónappal később már együtt voltunk, és ez így van most is.


Ez azért volt mert végre összemertem kapni magam és mertem lépni, azóta az önbizalmam sokat ugrott a magasba és még nekem is furcsa, de már simán merek beszélgetni a lányokkal ha buliba vagyunk vagy valami rendezvényen. A barátnőmmel mindig megyünk valamerre ha úgy alakul és ha az ő társaságába vagyunk akkor mindig elbeszélgetek 2-3 lány ismerősével ha éppen páran ülünk csak az asztalnál valamiért és egész könnyen megy így, pedig régen akárhányszor próbálkoztam rám sem mertek nézni, most meg sokan akiknek nincs párjuk engem akarnak szinte.


Ha valaki a helyes külseje ellenére összekapná magát és egyszer megpróbálná akkor már könnyebben menne neki a későbbiekben is. Velem is ez volt hiába néztem ki jól, sokáig nem mertem lépni, egyszer léptem, bejött azóta hogy nem erőlködöm mert már van nőm, azóta meg simán megy csak ha simán beszélgetek valakivel, és így nincs is baj.

2014. dec. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Melegek :)
2014. dec. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem vagyok én sem egy álomférfi, sokak szerint 7/10 néha 8/10 és egyetlen egyszer vettem rá magam, hogy próbálkozzak, igaz elsőre bukó volt, de csak az az egy löket kellett.:) és én is egy töketlen onbizalomhianyos bena gyerek voltam, és igen rengetegen mondták hogy ronda vagyok és lassan el is hittem, de jött pár jó megerősítés pár szép lánytól.
2014. dec. 23. 00:21
 7/11 anonim ***** válasza:

kerdezo nagyon adlak.

annyira idegesito h csak ott al szemez es oda nem jonne..

annyira tutyi mutyi nehany pedig olyanjok:/

2014. dec. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Bennem olyan lelki sérülések vannak, hogy tudat alatt abszurdnak találom a gondolatot, hogy egy számomra vonzó lány velem akarjon lenni. Egyszerűen irreális elképzelnem, hogy pl. kézen fogva sétálunk, vagy hogy ő vonzódik hozzám. És akárhányan mondják, hogy semmi gond a külsőmmel, én egy nullának látom magam.

És amíg egy egészséges önképpel rendelkező srác simán odamegy mondjuk 5 csajhoz, és az 5. bejön neki, addig én ha valahogy rászánom magam, hogy egyhez odamenjek, és az elküld, utána hetekre még mélyebbre süllyedek az öngyűlöletbe.

2014. dec. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

arra nem gondolsz hogy kapnak pinát bulin kívül is és leszarják a sok pics*t.Felmérni a terepet oszt annyi.Igényes ember ott nem nagyon támad le senkit csak ha már hiánya van :D sok szétkúrt rongy.


amúgy érdekes szokásod lehet bulizás terén,mert én általában magamat nem ismertem meg a tükörben,nem még más csávók szokásait figyelgessem....mi sz*ar buli az.

2014. dec. 23. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Én nem csak lereszegedni járok oda barátom. :D szoktam figyelgetni az embereket. :)
2014. dec. 23. 02:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!