Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy rengeteg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy rengeteg 9-10/10 külsejű srác csak töketlenkedik bulikban?

Figyelt kérdés
Én is hím vagyok de nagyjából megmondom hogy milyen külsőre egy másik csávó. Bulikban vettem észre,hogy ezek a tényleg jóképű emberek (jópáran) csak nezelodnek és totyognak a sörükkel a kezükben várva a csodára.. Közben a gyengébb külsejű srácok meg próbálkoznak és sikerrel járnak. Miért? Ha én 9-10/10 lennék külsőre tuti nem csak lézengenék és nezelodnek.. A kérdésem adott. :)
2014. dec. 22. 23:55
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én is ilyesmi vagyok, vagyis legalábbis annak tartanak, holott én magamat olyan max 7-esre értékelném. De egyszerűen az idő folyamán annyiszor kaptam meg ezt, hogy bennem pont az ellentettjét váltotta ki a dicséret: minden apró hibát felfedezek magamban, és törekszem arra, hogy javítsak magamon, de egyúttal sose fogadom el magam olyannak amilyen vagyok, ez meg lenyomja az önbizalmamat és lassan kb. ott járok mint pár korábban hozzászóló, hogy nem tudom elhinni, hogy bárkinek is jó lennék egy párkapcsolatra.
2014. dec. 23. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!