Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, hogy rosszul esik,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, hogy rosszul esik, ha a párom nem akar lefeküdni velem?

Figyelt kérdés

Önértékelési gondjaim vannak, nagyon nem vagyok elégedett a külsőmmel, már javulófélben van a probléma, de ha a párom elutasítja a közeledésem, mindig nagyon magamra veszem, hogy biztos nem nézek ki elég jól, és azért nem kíván. Egyébként nem nevezhető halottnak a szexuális életünk, ha együtt vagyunk hétvégére, akkor naponta legalább egyszer van valami, de nekem legalább 2-3 esne jól :D Önmagában nem gond, ha nem kapom meg, csak ez, hogy egyből magamat okolom és ezért nagyon rosszul esik..

Más is érzett ilyet?

Mit csináljak?


2014. dec. 23. 22:59
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
pótold be velem ;)
2014. dec. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Engem is zavarna, pedig elégedett vagyok magammal. Az egy dolog, hogy magadnak tetszel-e, az meg a másik, hogy ő miért nem kíván. Lehet kevesebbre van igénye, sajnos vannak ilyenek.
2014. dec. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Én tudom hogy vannak problémái, és mindig fáradt. De tényleg mindig. Szerintem inszomniás, rettenetes rosszul alszik, évek óta nem volt kipihent, emellett szokott lenni más baja. Meg ha lefekszünk, látom rajta, hogy kíván.

Szóval tudom hogy nem benne van a hiba, hanem az én gondolkozásomban. Hogy tudom hogy kíván, de mégse érzem olyankor... Nem igazán tudom elmagyarázni.

2014. dec. 23. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!