Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy értelmezed ezt a gagyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy értelmezed ezt a gagyi idézetet? Szó szerint, vagy átvitt értelemben?

Figyelt kérdés
"ha hirtelen rosszá válsz valaki szemében, valószínűleg túl sok jót tettél érte..."
2014. dec. 23. 23:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát ezt nem lehet sokféleképpen értelmezni..
2014. dec. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
kérdésre válaszolj köszi.
2014. dec. 23. 23:52
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Talán a kihasznalasrol szol. De kerdezo eleg bunko vagy mar bocsi.
2014. dec. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
"A jó tett mindig elnyeri méltó büntetését."
2014. dec. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy ne feleljél meg a másiknak, valószínűleg minden kívánságát teljesítetted, túl sokat adtál magadból, "jót tettél", így már nincs benned érdekes, felfedeznivaló, már megszerzett vagy, kevés, rossz.
2014. dec. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ezt szerintem meg lehet próbálni megmagyarázni,de ennek ha magyarázod,ha megpróbálasz vmi belemagyarázni , sehogy sincs semmi lényegi mondanivalója, vagyis egy nagy hülyeség az egész. Ezt én nem nevezném idézetnek,bárki is mondta,de ha lemennék a kocsmába,ahová nem szoktam ,állítom,nagyobb bölcsességeket hallanék,mint ez..
2014. dec. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ge ci
2014. dec. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

bocsánat nem akartam az lenni.


azért a kérdés,mert én is értelemezem valahogy, más valaki,akivel erről beszéltem meg megint máshogy.


kíváncsi vagyok,ti hogyan.

2014. dec. 23. 23:58
 9/12 Csabawars válasza:
Én úgy értelmezem ha valakinek túl sok szeretetet adsz akkor a végén azlesz feléd a norma és emiatt ha egyszer is elengeded magad egyből szörnyeteggé válsz. Én már jártam így. És pont ezért kedvelik a bunkó tahókat jobban akik napi szinten megalázzák a nőjüket mert ők ha néha napján kedvesek sokkal többre értékeli a nő. Szar de ez van. Per pill a köz érzetem se túl fényes és úgy érzem nekem is egy ilyen alakká kellene válnom hogy legyen valakim. De ismerem magam hogy úgyse bírok mert túlságosan is jámbor vagyok. 21 vagyok de még nemvolt senkim. Nem hinném hogy valaha is lesz.talán pont azért mert mindig túl sok jót adok és mert még senkit nem bántottam meg.
2014. dec. 24. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
azt hogy a jót nem kell osztogatni.
2014. dec. 24. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!