Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék kevésbé nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetnék kevésbé nagy vesztes anélkül, hogy barátnőt kelljen "szereznem", vagy le kelljen feküdnöm bárkivel is?

Figyelt kérdés
2014. dec. 24. 08:30
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Mission Impossible
2014. dec. 24. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
40%
Mintha barátnőt szerezni olyan könnyű lenne. Nekem pl. lehetetlen mert annyira ocsmány vagyok.
2014. dec. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 To7ka ***** válasza:
10%
Keress valamit amiben kiemelkedően jó vagy (nézd meg pl a profi esportolókat, vagy normális sportolókat, lehet ez egy drámakör, sakk-szakkör,akármi), és barátkozz onnan emberekkel. Önbizalmat adhat ha elismernek, felnéznek rád, tanácsokat kérnek Tőled, és megismerkedhetsz egy hasonló érdeklődésű lánnyal is (oké esportnál kicsit rosszak az esélyei).
2014. dec. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
10%

Sportolj valamit, futás/úszás stb. Es ilyen helyeken akár még a baratno is sikerulhet;)

Nem vagy vesztes. Nalad sokkal nagyobb vesztesek is vannak.

2014. dec. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Heló!


Tűzz ki célokat, érd el őket és adj értelmet az életednek.


Az a vesztes, aki ne mtud mit kezdeni magával, és cska várja a sültgalambot.


Győzd le magad és bármit elérhetsz, mert HELYETTED nem fogja más!!!

2014. dec. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

# 2 Könnyű?! Hát szerinted mégis miért írtam, hogy azt NE??

(Nem vagyok rá alkalmas a jelen körülmények között.)


A többieknek köszönöm a választ.

2014. dec. 24. 09:01
 7/9 anonim ***** válasza:
11%
Kérdező, tudsz szöveget értelmezni? Mert szeirntem fuss neki a 2. válasznak mégegyszer...
2014. dec. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

7., mi más indokolta a kettes válaszoló kifakadását, hogy mennyire nem könnyű barátnőt szerezni?

Mert szerintem az, hogy tévesen azt hitte, hogy számomra az.

2014. dec. 24. 09:22
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem hittem volna, hogy ez ilyen heroikus feladat...


Ő leírta, hogy nem könnyű barátnőt szerezni - valamint azt, hogy szerinte számára ez lehetetlen, mert csúnya.


Erre te:


"Könnyű?! Hát szerinted mégis miért írtam, hogy azt NE?? "


Ő épp hogy azt írta, hogy NEM KÖNNYŰ. Te meg ráförmedtél, hogy hogy lenne má' könnyű...


Így az előző váalsozmra jött reagálásodat nem is igazán tudom hova tenni, az egész így egy nagy katyvasz.

2014. dec. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!