Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a barátom alkoholista?

Figyelt kérdés
1-2 éve kezdett el inni és egyre többet, mára ott tartunk hogy 1-2 naponta iszik 1-2 üveg bort, néha töményet is, régebben is voltak függőségei, rengeteget veszekedtünk már emiatt, nem bírja letenni, max pár napig tudja megállni, és sokszor idegbeteg, egyből képes felkapni a vizet sokszor, én pedig nem tudom meddig tudom még ezt elviselni, és előttem teszi tönkre magát, elvonóra se akar menni mert szerinte hülyeség, mit csináljak vele?? Ráadásul még csak a 20-as éveiben jár, mi lesz később?

2014. dec. 24. 11:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Kell ez neked még 50 évig? Tipli.
2014. dec. 24. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Állítása szerint leakarja tenni de nem tudja hogyan...
2014. dec. 24. 11:16
 3/19 anonim ***** válasza:
dobbants mi hamarabb.. ez csak rosszabb lesz!
2014. dec. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Koplárovics Béci ***** válasza:

"Állítása szerint leakarja tenni de nem tudja hogyan..."


Az alkeszok általában ezt állítják. Meg azt, hogy bármikor meg tudja tenni. Egyébként tényleg csak a saját akaratán múlik. Egy AA csoport sokat tud segíteni.

2014. dec. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

"elvonóra se akar menni mert szerinte hülyeség,"


"Állítása szerint leakarja tenni de nem tudja hogyan"


Itt ellentmond onmaganak.


De egyetertek az alozo hozzaszolokkal, ha nem kell neked 50 evnyi nyomor es szenvedes, menekulj tole! (Ismerek sok alkeszes csaladot...)

2014. dec. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
De kell lennie valami megoldásnak :(
2014. dec. 24. 11:23
 7/19 anonim ***** válasza:
Persze, ott írtam le a megoldást a #1-ben.
2014. dec. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
én hasonló korú vagyok, nem tartom magam egy erős jellemnek és vannak problémáim. Szeretem az alkoholt, rengeteget ittam/iszok 16-17 éves korom óta, mégsem váltam alkesszé. A pasid ezek szerint nálamnál is életképtelenebb, nem érdemes feláldoznod magad érte! ;)
2014. dec. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Roncs, csak rosszabb lesz, aztán jön a "csak te tudod megjavítani, szüksége van rád!" aztán egyre többször "gurulsz le a lépcsőn" és kell a smink a zúzódásokra az arcodon. Jó lesz, meglásd. Még most tipli, amíg egyben vagy, és keress egy normális palit. Esetleg elköltözéskor adhatsz neki egy hónap ultimátumot, ha addig teljesen leteszi a piát, akkor beszélhettek a továbbiakról.
2014. dec. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Amíg nem vesz magán erőt,hogy ezen drasztikusan változtatni kell addig nem fog változni semmi.Bocs ha ezt kell mondjam,de jó vége ennek nem lesz,én nem maradnék így vele.
2014. dec. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!