Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A rossz gyerekkor miatt lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A rossz gyerekkor miatt lehet valakiből biszexuális/homoszexuális? (Pl. : alkoholista szülő, bántalmazás stb. )

Figyelt kérdés

Ha igen ez milyen gyakori?

Előre is köszi a válaszokat!



2014. aug. 3. 16:23
 1/8 Jázi :) ***** válasza:

Ha jól tudom egy gén miatt lesz valaki ilyen beállítottságú! De ezt csak a tv-ben hallottam.

Nem hiszem,hogy ezeknek a dolgoknak ilyen fajta hatása lenne. Legalábbis nálam nem volt ilyen hatással.

2014. aug. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen lehet, az hogy milyen gyakori azt nem tudom, de van ismerősöm aki pontosan családi okok miatt lett ilyen.
2014. aug. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, lehet.
2014. aug. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kedves Jázi! Orvosi kutatások kimutatták, hogy már nem csak egy génmutáció okozhatja ezt. Nagyon is helyes a kérdés felvetése. Igen, lehetséges, hogy a traumák hatására identitás zavarod legyen. Hogy hogyan is? A negatív példa miatt egy másik azonos nemű emberben keresi az agyad a kárpótlást. Ez bonyolult dolog, de olvass utána, simán lehetséges, hogy ezek miatt is elfordulsz az ellenkező nemtől. Pl egy rossz anya, negatív személyiség. Emiatt csalódsz a nőkben srácként és azt hiszed, minden nő ilyen. Ekkor megkérdőjelezheti az a nőkhöz való vonzódását, aki nem elég erős személyiségű...
2014. aug. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
29%

Valaki azért lesz meleg mert verik a szülei? Seems legit.


A homoszexualitás genetikai úton "terjed", választásnak vagy külső hatásnak nincs köze hozzá, maximum elősegíti a coming outot.


Igen, tudom, már számtalan kérdést olvastam arról, aki 25 éves koráig a nőket szerette, aztán összetörték a szívét és váltott a férfiakra / börtön előtt nőket tolt, odabent meg őt tolták, aztán mikor kijött tovább tolatta magát.


Nem azt mondom, hogy nem fordul elő ilyen, és hogy aki meleg/bi, az 16-17 éves kora óta biztosan tudja. Ismert jelenség az, hogy valaki a társadalmi nyomás, családi nyomás, stb. hatására nem képes még magának sem bevallani a dolgot.


Így jutunk el azokhoz az esetekhez, mikor családos apáknak van férfi szeretőjük.


Ugyanis, a látszattal ellentétben a melegek kb 30-40%-a az, aki egyáltalán nem képes nőkkel szexuális kapcsolatot részesíteni. Az egész dolog nem is sorolható be a heteto-bi-homo háromszögbe, ez sokkal árnyaltabb. (Nem, nem fogok a Kinsey-skálával jönni, mert tudom, hogy sokan nem szeretik, és sok tudós megállapította, hogy nem tökéletes, de abban egyetértenek, hogy az alapok tényleg úgy vannak.)


Tehát, mivel 100 szónak is 1 a vége: olyan nincs, hogy amiatt LESZ valaki más szexuális beállítottságú, hogy valami történik vele.


Az viszont lehet, hogy addig a pontig valami elnyomta benne, és az események kiváltották belőle az "előbújást".

2014. aug. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Jázi :) ***** válasza:

Kedves 4-es!

Nem mondtam,hogy ez nem lehet igaz! Csak amit valamikor hallottam, meg a saját tapasztalatomat írtam le. De mivel nem foglalkoztat a téma így nem olvastam még soha semmit róla.

2014. aug. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nekem is voltak családi problémáim 10 éves koromtól, de nem gondolom, hogy emiatt lettem meleg. Amúgy meg nem szerettem volna meleg lenni, normális ember szeretnék lenni
2014. aug. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Baromság. Nincs ilyen.

Vannak olyan melegek, akik a poklot élték meg a családjuk miatt, mert mondjuk a család mélyen vallásos, és elítélik nagyon az ilyet, sértő, bántó beszólásokkal illetik az embert, van olyan is, akit az apja ki is vág emiatt otthonról.

Mégis meleg. (és sajnos sok ilyen öngyilkos is van aki ezek után nem bírja feldolgozni a szülei gyűlöletét)


Pedig ezen felvetett logika alapján az illetőnek nem kellene melegnek lennie. Szóval a nevelés itt nagyon nem játszik szerepet. A homoszexualitás egy szexuális orientáció, épp úgy, mint a heteroszexualitás, vagy a biszexualitás. Heteroszexuális SEM a nevelés miatt lesz valaki, hanem mert így született, és kész.

2014. aug. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!