Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha mindenképpen választa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha mindenképpen választanotok kell, jó mell vagy jó segg?

Figyelt kérdés

2014. dec. 24. 18:11
1 2 3 4 5 6
 31/52 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvastam végig a hozzászólásokat, de még szerencse, hogy együtt jár a mell és a popsi!!! NEM KELL VÁLASZTANI!
2014. dec. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/52 A kérdező kommentje:
de vannak akik laposabbak hátul, és kerekebbek elől, vagy fordítva.. :)
2014. dec. 26. 20:43
 33/52 anonim ***** válasza:
100%

Elszed ha ott lesztek,hogy eksön, nem azt fogja figyelgetni a pasi,hogy mekkora a melled vagy milyen a segged, sőt,talán azzal még jobban el lesz foglalva,hogy téged kielégítsen és tetszen neked ő. A férfiakban nagy a teljesítési kényszer.


De a kérdésre válaszolva(,bár nem vagyok fiú) azt vettem észre,hogy inkább a popsi a fontos nekik.:D

2014. dec. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/52 anonim ***** válasza:
97%

Női mivoltomból kiindulva én igazán választ adni erre a kérdésre nem tudok (bár a szép, formás, markolni való férfi fenekekért oda vagyok - a trottyos gatyák mindegyikét elégetném...), de egy lapon strigulázgattam a válaszokat végigolvasva és toronymagasan nyert a fenék. :D

Amúgy ez tök jó motiváció olyan csajoknak, akik szoktak edzőterembe járni. Nekem mindenféleképpen az. :D

Azt hiszem, hogy az edzőteremben nagyobb erőbedobással fogok guggolásokat végezni, és a taposógépet is egy nap plusszal többet fogom használni. :D

2015. jan. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:
0%
Számomra kizárólag a mell a fontos, az legyen igazi és lehetőleg minél nagyobb!
2015. jan. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 A kérdező kommentje:
tényleg a fenék győzött:D..köszönöm a válaszokat:)
2015. jan. 6. 11:46
 37/52 anonim ***** válasza:
SEGG
2015. jan. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:
0%
Egyértelműen és megkérdőjelezhetetlenül a mell a fontosabb!
2015. jan. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 kohdf hirte válasza:
Úgy veszem észre a segg
2015. jan. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként milyen érdekes, hogy akik mellet írtak, azokat felpontozták, a feneket írókat pedig le....

Csak nem megsèrtődött valami nagymellű? :D

2015. jan. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!