Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jo ha egy lány nagyon perverz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

TimiGirl kérdése:

Jo ha egy lány nagyon perverz?

Figyelt kérdés
2014. dec. 24. 19:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretem ha egy lány perverz.:PPP Imádom ha egy lány perverz. Persze, hogy jó! Ez kérdés? Csak tudjon a fantáziáláson mást is csinálni! If you know what I mean!
2014. dec. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Az hogy valaki perverz , az szerintem teljesen szubjektív , volt olyan lány aki a szopasra is azt mondta perverz állat vagyok, aztán pedig volt olyan csaj akinek felvetettem a prosztata masszázs 5letet hogy csinálja nekem , és nagy örömmel vágott bele. Szóval a fő kérdés az hogy te mennyire tartod perverznek magad. fiatal tini hülyekkel ne probalkozz,nagyon nagyon ritka a tini korban a bevàllalos ember. Amugy kíváncsiság képen mi az amit te perverznek tartasz magadban ? Biztos van valami mert nem véletlenül tetted fel a kérdést.
2015. máj. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!