Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk! Szerintetek jo az, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk! Szerintetek jo az, ha egy lany perverz?

Figyelt kérdés
2014. aug. 29. 12:09
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Akkor jó ha pont annyira perverz mint én.
2014. aug. 29. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Nagyoooon :D
2014. aug. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
Én szeretem :)
2014. aug. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim válasza:
Jobb mintha elszaladna mikor kiteszed neki.
2014. aug. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:

Gondolom attól függ, miben nyilvánul meg a perverzitása...


Azért vannak olyanok, amiket nem minden férfi díjaz... aki látatlanban lelkesedik, az azért gondoljon bele, mennyire izgulna fel egy korbácsolásra, vagy egy hereszorítóra... Vagy kakiszex? Hmmm....


Úgy látom, itt sokan még mindig a pajzánságot és a nyitottságot tekintik perverziónak. :)

2014. aug. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Jó...az én csajom évekig szégyellős kis félénk csaj volt...mondjuk az ágyban azért tudott vadmacskáskodni...de nemrégiben kitört belőle és elmesélte, hogy milyen perverz fantáziái és vágyai vannak és szégyelli is őket...na azóta eszméletlen jókat szexelünk, pedig azelőtt se volt semmi. Nekem nagyon bejön, mert azért mérsékelten de én is eléggé perverz vagyok
2014. aug. 29. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
0%
akkor jó ha nem a világnak kürtöli szét a vágyait...ha belsőséges kapcsolatban megossza az jó...de ha mondjuk csak egy lány barátom és elmondja milyen vágyai vannak amiket úgyse teljesítek, mivel a párjának kell...az inkább zavaró...meg nem tartozik rám a szexuális élete...
2014. aug. 29. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Gondolom ott a perverz azt jelenti hogy szexéhes,huncut,nem pedig hogy a fojtogatas okoz neki örömez..
2014. aug. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
koszonom a valaszokat! :)
2014. aug. 29. 12:20
 10/30 pinkpancser ***** válasza:
60%
Egyetértek Veronikával! Egy kis perverzség fel tudja dobni a szexet, de a pasik nagyrésze tuti nem örülne ha a lány kiköti aztán elővenné a felcsatolhatót...
2014. aug. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!