Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Történt már veletek ilyesmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már veletek ilyesmi és később esetleg sikerült is valahogy összejönni?

Figyelt kérdés

Tudom a mesékben élek dehát na :)

Egy boltban vagyok eladó, és ma volt bent egy srác , és mondott valami hülyeséget is ami vicces is volt, meg talán volt egy kis flört is, de aztán elment mint mindenki más.


Szeretném őt megismerni, de valószínűleg nincsenek csodák, mert tuti nem látom többet, mert eddig sem láttam csak most.


Vagy valamikor láthatom még szerintetek, vagy hogy és hol keressem?

Reggel 8 óta csak ő jár a fejemben, miközben karácsonyoztunk családdal aközben is csak rá tudtam gondolni.

22/L


2014. dec. 24. 20:43
 1/10 anonim ***** válasza:
:)
2014. dec. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Ez aranyos :)de nincs semmid amin elindulhatnàl?
2014. dec. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

:D ez tök cuki :D :D


Szerintem ha bejösz neki, akkor vissza fog jönni.


Ha azt szerette volna, hogy most keresd meg, akkor megadta volna a módját, de ennyi idő alatt nem tudta, ezért tuti vissza fog jönni, hajrá :)

2014. dec. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

De, azt láttam, hogy egy szürke autóval ment el és ha jól láttam akkor subaru volt, de ez nem biztos :)

A rendszámát nem tudom sajnos :)

2014. dec. 24. 20:52
 5/10 anonim ***** válasza:
Biztos vissza fog menni. Én is voltam ilyen helyzetben, nagyon tetszett egy pénztáros lány, de semmit sem tudtam róla, ezért elég sűrűn visszajártam vásárolni, pedig nem is kellett semmi.. :D Nagyon aranyos volt, kedves, sokat beszélgettünk. Sajnos volt barátja.
2014. dec. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hát remélem úgy lesz.

Köszönöm a válaszaitokat! :)

2014. dec. 24. 21:01
 7/10 anonim ***** válasza:

ez nagyon aranyos :)

hajrá, én drukkolok!

2014. dec. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer volt ilyen, megalltam egy benzinkutnal tankolni es meglattam a vilag legjobb pasijat. Iszonyu valogatos vagyok pasik teren,de a srac ugy nezett ki mintha valami filmbol jott volna ki.


Bamult es pont aznap volt begyulladva a szemem, legszivesebben elsullyedtem volna, mosolyogtunk egymasra, mondta h "hello" en pedig valaszkent;


Hellooo most eppen csunya vagyok mert be van gyullad a a szemem, de egyebkent tokjo no vagyok.Latsz benne valamit?


Es akkor lehuztam a szemem also teszet es elkezdtem forgatni a szememet egy centire a szemetol, kb ugy nezhettem ki mint valami elmebeteg akit veletlenul kiengedtek:-))))


Mondta, h nem nem lat semmit....es akkor neztuk egymast.Mondom, waaa inkabb ne nezzen ram mert ma ronda vagyok...


Erre"Szerintem gyonyoru vagy"


Mondom "hahahaha hat persze"


Es csak mondta tovabb h mennyire gyonyoru vagyok, en meg csak alltam mi t valami szamar a begyulladt szememmel, kb.mintha be lettem volna love es ekkor a ferjem dudalt, h kesesben vagyunk ugyhogy kiszaladtam.Azota oda jarok tankolni es mindig remelem h felbukkan....persze semmi siker es ha lenne is, akkor is ferjnel vagyok:-)))


De tipikusan az a helyzet volt, hogy eletemben eloszor letaglozott valakinek a szepsege.Dobbenet.Meg orakkal kesobb is rola almodoztam:-)))


Sok sikert egyebkent:-)))

2014. dec. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nahát igen az a másik.


Még ha fel is bukkanna újra akkor egy dolog meg lenne oldva, de még lehet h van barátnője is.

2014. dec. 24. 22:09
 10/10 anonim ***** válasza:
Készülj egy névjegykártyával, hogy ha jön, oda tudd neki adni!:)
2014. dec. 28. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!