Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha osszejonnek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha osszejonnek egy ilyen csajjal, akkor szamitsak arra, hogy tolem is elvarja, hogy mindig a topon legyek, esetleg jarjak gyurni?

Figyelt kérdés
Tipikus szep arc, sotet haj, sotet szemoldok, nagy mellek, kerek fenek, szep labak, mukorom, mindig ki van parfumozve, jo ruhakban jar, gyakran hord minit mig mas csajok nadragokba preselik magukat. Mindig van rajta egy kis smink, szemen illetve szajon.
2014. dec. 25. 09:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2014. dec. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
20, en 30
2014. dec. 25. 09:26
 3/5 anonim ***** válasza:
56%
Minden csaj elvárja, hogy jól nézz ki, még a csúnyák és az igénytelenek is.
2014. dec. 25. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Add át nekem,én mindig toppon vagyok külsőleg,tényleg,inkább én vagyok aki erősebben figyel magára mindig.


27Ffi

2015. jan. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is adhatod,pont ilyet keresek.


27Ffi

2015. ápr. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!