Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nő mikor kezd öreg lenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő mikor kezd öreg lenni ahhoz, hogy első kapcsolatot keressen?

Figyelt kérdés
Úgy, hogy még soha nem volt kapcsolata.
2014. dec. 25. 15:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát 80 körül már ne nagyon kaparjon.
2014. dec. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
25%
Hát 30 körül már dilisnek nézném. Meg aki annyi idősen még nem talált senkit az vagy ge_cironda vagy a szőke hercegre vár.
2014. dec. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 RRR ***** válasza:
37%
35-40
2014. dec. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Hát kérdező szerintem 24 éves kor mondjuk hogy a határeset.


NA PERSZE azért azt feltételezzük, hogy xy nő nem valami teljesen anti-szoc emberke. Vannak barátjai stb, annyira azért nincs gáz.


Mondjuk hogy addig tanult stb, azt 24 éves korra akkor már kb azzal is tud foglalkozni.


Jó hát amúgy meg ez is csak egy képzeletbeli határ,, de azért azt is túlzás lenne állítani hogy 30 évesen az első kapcsolat tök oké. Lehetnek extrém esetek, mondjuk utcára került, árva házba, szar volt stb stb,, de azok is pont azért extrémebb helyzetek és nem normál. Normálisan legyen 24.

2014. dec. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Semmikor. Mindenkinek szíve joga, mikor akar nekiállni függni valaki mástól.
2014. dec. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem 30 felett... Nekem se volt még pedig elmùltam 24 és senki nem gondolná rólam, nem vagyok csùnya és elég könnyen ismerkedem. Viszont tényleg nagyok az igényeim de magammal szemben is talán ezért várom el mástól is h "tökéletes" legyen SZÁMOMRA, másnak felöllem lehetne egy hatalmas nulla is az illető. Viszont ismerek 32 éves nőt is akinek állítólag sose volt senkije. Biztos vannak még páran...
2014. dec. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én olyan 22 fölött már furcsának találnám. Ez viszont nem jelenti, hogy problémának is. Ahány ember, annyi sors, nem ítélek meg valakit az alapján, hogy mikor jutott el bizonyos dolgokhoz az életben. Bizonyára megvolt az oka, emiatt nem fogom kevesebbe nézni.
2014. dec. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Kinek van a homlokara tetovalva h meg nem volt kapcsolata? Sohasem keso.
2016. máj. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#1 azért szokták fejjel lefelé eltemetni az öregasszonyokat, h ha kaparna, akkor lefelé tegye :)
2016. máj. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

2-essel egyet értek,még ha a stílus olyan,amilyen.

Ha 20 felett van valakinek az első,ott vagy nagyok az igények-vagy jogosan vagy jogtalanul-,szellemi vagy külcsín szempontjából,esetleg mindkettő.Még az is lehet,hogy valami pszichés terhet hordoz,ami valahogy a férfiakhoz köthető,ritka,de megesik.

2016. máj. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!