Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet köztünk valami?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet köztünk valami?

Figyelt kérdés
Van egy srác. osztálytársam. szeptemberben egy buliban megbántott aztán bocsánatot kért és meg is csókolt. amikor megbeszéltük az egészet akkor arra jutottunk hogy hiba volt mert barátnője van de mindketten kölcsönösen tetszünk egymásnak. a baj csak az hogy barátnője van lassan egy éve. akkor is volt amikor megcsókolt. viszont én egyre jobban kezdek belehabarodni vagy nem is tudom. tudom hogy nem kéne mert nem akarok rosszat a barátnőjének, de nem tudok parancsolni az érzelmeimnek. most barátok vagyunk elvileg. hát, részemről annyira nem mert többet érzek, és néha olyan mintha ő is többet érezne, de ez nem biztos ugyanis szerelmes a barátnőjébe. tudtommal. szóval nagyon össze vagyok zavarodva és nem tudom mi tévő legyek. közeledjek felé? mert végül is ha megcsókolt úgy hogy barátnője van akkor ott már valami nincs rendben. viszont ivott is akkor. mondjuk ez nem kifogás. ajj nemtudom.. mit tegyek?
2014. dec. 25. 16:57
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


kérdezz rá nála

2014. dec. 25. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Semmit. Barátnője van, te tudsz róla. A csók hiba volt, ennyi. Majd ha ő akar valamit tőled, a tudtodra adja. Persze nekem csak akkor lenne ok, ha már nincs barátnője.
2014. dec. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!