Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit fognak szólni a barátom...

Mit fognak szólni a barátom szülei mikor elvisz hozzájuk bemutatni 13év van köztünk?

Figyelt kérdés
korkülönbség,család

2013. dec. 17. 10:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez attol függ, hogy mennyi idös vagy.Ha te 13, a barätod 26 nem nagyon fognak örülni. Deha te vagy 26, a barätod 39, szerintem belefer.
2013. dec. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én 22vagyok ő 35éves
2013. dec. 17. 10:11
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem ez telejsen tolerálható körkülönbség.


Bevallom én jobban szeretem ha csak néhány év van a felek között, de az én ízlésem. Ti mindketten felnőttek vagytok, úgyhogy ez így teljesen rendben van.

2013. dec. 17. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%

22 - 35 teljessen jo szerintem.

Nem tudom milyen felfogäsuak a szülök, de remelhetöleg nem balheznak.

2013. dec. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
*teljesen
2013. dec. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
41%
Nekem sem az ízlésem és valószínű, sose fogom megérteni azt, akinek bejön a 10+ korkülönbség, szerintem nem is egyenrangú kapcsolatok az ilyenek, csak nagyon ritka esetben. De hát te tudod.
2013. dec. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem örülni fognak, hogy a fiúknak fiatal barátnője van. Miért is lenne előny, ha idős lenne?

Szóval nektek nagyobb az esélyetek a boldogságra, mint azoknak, akik egykorúak, vagy ahol a nő az idősebb.

Sok sikert!

2013. dec. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
57%

Kedves Utolsó!


"Szóval nektek nagyobb az esélyetek a boldogságra, mint azoknak, akik egykorúak"


Ezt kérlek maygarázd meg, igzaán érdekelne, hogy miért is lenne nagyobb esélyük a boldogságra.


Szerintem a boldogság a felek kölcsönös tiszteletén, szeretetén és elfogadásán alapszik. Mi egyidősek vagyunk a férjemmel, nem tudom miért lennénk boldogabbak ha ő mondjuk 39 éves lenne a mostani 26 helyett.

2013. dec. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8%

10 év múlva rájössz magadtól is..


Ebben az életkorban így nagyon jó. Elég sok pasit láttam lelépni 40-45 évesen 30-as nővel. Hidd el, van élettapasztalatom.


A nők előbb érnek. A férfiak 40 fölött rendszerint elégedetlenné válnak, figyeld csak meg!

2013. dec. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
63%

Ez talán attól is függ. hogy mennyire régi felfogásúak a barátod szülei.

Nekem 17 évvel idősebb a pasim (24L, 41F)(most már vőlegényem), az ő szülei sajnos már nem élnek. A tesói viszont furcsán néztek rám mikor először találkoztunk. De az öccsével és annak családjával nagyon jól megvagyunk. Tavaly náluk nyaraltunk és nagyon jól sikerült.


Az én szüleim viszont nem örültek neki. Több mint 2 évnek kellett eltelnie, hogy elfogadják, megszeressék és ne csak azt lássák benne, hogy idősebb mint én.

2013. dec. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!