Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy el tudjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy el tudjam ezt végre fogadni?

Figyelt kérdés
Nagyon vágyom egy szép,vonzó barátnőre, olyanra, akiért igazán oda vagyok, akire jól esik ránéznem, de nem vagyok olyan pasi, amilyenekkel az ilyen lányok lenni szoktak. Alacsony vagyok, átlagos arcom van, mellém egy "szürke egér" illene. Mégis a szépek, csinosak tetszenek, és ez nagyon elkeserít. Hiába jönnék össze valakivel, aki hozzám való, ugyanúgy azokra vágynék, akiket szépnek látok.
2014. dec. 25. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, a szürke egerek is átlagon felüli pasira vágynak (tisztelet a kivételnek), ezért valószínűleg nagyrészt kapásból hárítanának, ha kezdeményeznél náluk.
2014. dec. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Irreveláns.
2014. dec. 25. 19:41
 3/5 anonim ***** válasza:
És szerinted a szürke egerek között nincsenek szépek??? Csak esetleg nem olyan feltűnő? Nyisd ki végre a szemed és lásd meg a kevésbé feltűnő lányok között is a bájosakat és szépeket. ( és itt most nem a sokat emlegetett illetve gúnyolt belső szépségre gondolok) Nem elfogadni kell kell, ahogy a kérdésedben írod, hanem nyitott szemmel járni és nem csak a trendi lányokat észrevenni.
2014. dec. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt hogy "szürke egér" arra mondom aki szerintem észrevehetetlen, nem szép az arca, haja, és nem tud jól öltözködni. Aki szép, csak szolidan öltözködik, az nekem jó csaj, de ugyanúgy elérhetetlennek érzem, mint a "trendi" csajokat.
2014. dec. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
majd, ha a tinédzserkorból kinősz, rájössz, hogy amúgy a normális emberek nem aszerint szeretnek meg másokat, hogy mennyire szépek, vagy sem. az, hogy a szemeden látszik, hogy boldog/vidám, békés és normális vagy sokkal többet számít, mint az, hogy fiatal korodban feszes bőröd és erős felsőtested volt-e. Ötven évesen úgyis egy pocakos rozoga szarzsák az a sok egykori focista, meg menőcsávó...
2014. dec. 26. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!