Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy jó haverom, aki azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy jó haverom, aki azt mondja hogy 25évesen (fickóról van szó, szóval nem zárdába készül), még nem volt nővel. Sőt tovább ment: nem csókolózt. Ez számóra hihetetlennek tünik a mai világban. Meleg lenne? Vagy mi lehet vele?

Figyelt kérdés
Kérdeztem ezt is tőle, de azt mondja hogy nem, de akkor mégis hogy lehet. Kérdezgettem, de nem túl beszédes ez ügyben. Azért zavar a dolog, mert a barátom, és nem tudja miből marad ki (hiába beszélek neki). kb olyan mintha a 40éves szűz filmet látnám élőben. csak az vicces volt, ez meg inkább tragikus. vagy csak én nem értem hogy lehet nő és szex nélkül élni.
2008. aug. 18. 12:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
én irtam az utolsó elöttit.régi barátnőm öccse is folyton otthon van de ettöl még néha néha összejön neki egy egy csaj. szerintem egyszerüen csak nem mer csajozni, rákéne küldeni egy bevállalosabb csajt aki rányomulna lesmárolná, ez talán hatna. ha nem akkor tényleg kikell várni, vagy teljesen reménytelen.
2008. aug. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
Hát nekem is van egy szomszédom 20év körüli ,de őt sem érdeklik a nők ,nem megy sehová esetleg csak az anyjával már már olyanok mint egy házaspár.Nevelgeti az állatait műveli a kertet,se számítógép se játékok semmi nem érdekli.Anyjával nagyanyjával él akik igen prűdek lehetnek ,szerintem fel sem világosították.Az én fiam 13 lesz de erősen érdeklik a csajok,már ők is rajta mulatnak.De szerintem nem veszi a lapot.Sosem voltak barátai sem, tényleg csak az annyjával van mindig.Ráadásul még egy ágyba is alszanak anyucival.Plüssálatokat gyűjt,de legalább mi jókat derülünk rajta.
2010. aug. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!