Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem mondja el hogy mire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem mondja el hogy mire készül? Most hogy kiderült mit csináljak?

Figyelt kérdés

Féléve vagyunk együtt a párommal. Gyakran van az az érzésem hogy nem avat be az élete minden részébe. Én úgy gondolom h egy kapcsolatban nincs, nem szabad tabunak lennie. Tegnap kiderült hogy jelentkezett egy amerikai munkára. Amibe engem be sem avatott pedig azért csak közöm van hozzá hogy hogyan is tervezi a jövőjét! Nem ő mondta el hanem a postán jött egy levél neki amibe én beleolvastam és így derült ki.Nem szép dolog h beleolvastam de mikor láttam hogy Amerikából jött eléggé meglepődtem.

Nagyon fáj hogy ilyen tervei vannak miközben együtt vagyunk. Ezekszerint nem is jelentek neki sokat ha ő ilyen könnyedén elmenne.. A ráadás az h ő nem is tudja hogy én már tudom.

Nem tudom mit csináljak?


2011. okt. 19. 09:13
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Ha megbízol benne akkor ne akadj ki ilyen dolgokon. Fél év még nem annyi idő, hogy minden apró részletbe be avasson, előtte azért illik bizonyítani is. Az is lehet, hogy majd akkor akarta közölni az usa melót amikor már biztos lesz. Az pedig, hogy belenéztél a levélbe, nagyon nem vet rád jó fényt. Jobb ha hallgatsz róla...
2011. okt. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ő nem gondol téged túl komolynak ha igy viselkedik.ez nagyon nagy dolog ahhoz hogy egyedül döntsön...ne törődj vele jobbat érdemelsz!!
2011. okt. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Várjam meg amíg azt mondja hogy: " elmegyek " ?!!!
2011. okt. 19. 09:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen várd meg, mert akkor tényleg nem szeret. Ha pedig nem lesz semmi belőle, akkor csak kíváncsiságból pályázott.
2011. okt. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Viszont ha nem kapja meg és így marad akkor...lehet csak azért maradna mert nem kapta meg. De ez nem fog változtatni azon hogy mennyire számítok neki.Hisz ha sikerült volna akkor lehet menne... És ha ez így van akkor nincs értelme. :(
2011. okt. 19. 10:04
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

A 6 hónap alatt ezekszerint nem alakult ki köztetek bizalmi,őszinte kapcsolat...Gondold meg,hogy akarsz-e kételyek közt élni.

Én mondanám neki,hogy "drágám most kaptál egy levelet Amerikából!Miért kaptad,kitől jött?"Egyből tudni fogod a választ a reakciójából!

Néme gyereknek anyja se érti a szavát.

2011. okt. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!