Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A pasimm külföldre készül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasimm külföldre készül dolgozni 3 hónapig haza se jönne. Nem fogom kibírni hogy vezessem rá h ne menjen?

Figyelt kérdés
4 éve vagyunk együtt de ennyi időt soha nem voltunk külön. Az apjával akar menni Hollandiába dolgozni ahonnan 3 hónapig haza se jöhetne. Minden nap ez jár a fejemben és nagyon nem szeretném h elmenjen de őt meg vonzza a pénz és nem tudom sehogysem lebeszélni róla. Segítsetek! Hogy vegyem rá hogy ne menjen?
2011. aug. 18. 11:46
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Menj te is vele.
2011. aug. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első mondja. Vagy ha nem mész, akkor légy erős, három hónap nem a világ.
2011. aug. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
64%

3 hónap nem a világ vége.. van telefon, net, stb.. NE VEDD EL AZ ÁLMAIT!!! ha meg nem keresne pénzt, akkor meg toporzékolnál, h nincs új ruha...

am meg mondd Neki, h vigyen ki Téged is, ha ennyire nem bírnád ki azt a 3 hónapot..

van olyan nő, aki feleség is, anya is, a férje pedig katona, és nem 3 hónapra megy el otthonról, hanem akár fél évre, évre is.. mégse lesz világvége...

2011. aug. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

igen,esetleg ha van lehetőséged menj vele.

átérzem,szar lehet,mi is 4 éve vagyunk együtt.anno ki akart menni,kb 2 éve az én párom is.mondtam,hogy nem bírok ki hónapokat nélküle,szükségem van egy társra,nekem nincs senkim rajta kívül.nem zsarolni akartam,de elmondtam,hogy ha kimegy jobb ha szakítunk,nekem kapcsolat kell,kell aki szeret,akire számíthatok.nem ment ki végül.

2011. aug. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

mennék vele ha lehetne de még suliba járok és nagyon szar most egy hétre ment el csak és már ezt nem bírom ki

amúgy nem tart el és nem igénylem hogy legyen pénze mert nem az érdekel csak hogy velem legyen

2011. aug. 18. 11:52
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

ez meg milyen,hogy "nincs új ruha"? honnan a büdös életből veszed,te,hogy a pasi vesz neki ruhákat?de utálom az ilyen szöveget.

bocs az offért!

2011. aug. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

gondolj bele, azért megy ki,hogy megalapozza a közös életeteket. pénzt keres, amiből később "építkezhettek". Pénz nélkül nehéz elindulni akár a családalapításban, akár a külön életben. ne legyél önző, ha szeret neki is fogsz hiányozni, de ez kettőtökért van, ne felejtsd el.

Ha szeretitek egymást, nem lesz gond

2011. aug. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
hát én nem várom el hogy vegyen mert nem azért szeretem de ezt tényleg nem bírnám ki mert ha már nem látom 2 napig már megvagyok őrülve nem hogy 3 hónapra elmenjen ráadásul a 4. évfordulónkon se lenne itthon
2011. aug. 18. 11:53
 9/28 A kérdező kommentje:
ez még nem a jövőnket alapozná mert még ő is csak 19 én meg 18 leszek
2011. aug. 18. 11:54
 10/28 anonim ***** válasza:
hm. én fél évet lehettem még csak együtt a barátommal, és ő is ki akar menni, ő is hollandiába, viszont nem csak 3 hónapra, hanem jóval tovább... és nem az apjával, hanem ottani haverokhoz, de egyedül. mert itt nem tud megélni, úgy, ahogy akar... nekem még 2 évig tanulás. na, kinek rosszabb?:D
2011. aug. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!