Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti nektek fordult már meg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nektek fordult már meg a fejetekben, hogy végett vettek az életeteknek mikor szakított veletek a párotok, vagy megbántott/megcsalt?

Figyelt kérdés
pusztán csak érdekelne.

2014. nov. 27. 08:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Ilyen miatt még nem fordult meg.
2014. nov. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem es soha nem is fog, szomoru vagyok es nehez elkezdeni ujra eljarni egyedul szorakozni, ismerkedni, de kis remeny bennem van hogy talan egy jobb kapcsolatom lesz mint ami abbamaradt. 21L
2014. nov. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Dehogyis. 1 eve ert veget egy kapcsolatom, megcsalt, minden lehetseges modon megalazott es elhagyott. Azt gondoltam, azert is megmutatom, te kis kocsog. Eszemben sem volt meghalni. Aztan elmult a bosszuvagyam is.

Osszessegeben igy utolag en jottem ki jol azzal, h a maradek meltosagomat osszeszedve, egyenes tartassal szalltam ki, setaltam tovabb. Utana mar keresett volna, de nekem ilyen szar nem kell.

2014. nov. 27. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Dehogyis, egy nő sem ér annyit. Sok mindent szeretnék még látni/csinálni/tapasztalni az életemben, ilyen miatt tuti nem vetnék neki véget.
2014. nov. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mikor nagyon megalázott az exem és sok embert ellenem fordított, megcsalt, hazugság volt minden, elég mély depresszióba estem, ha nem lett volna a barátnőm, aki segített akkor, tuti csináltam volna magammal vmit, de nem öltem volna meg magam.
2014. nov. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Találsz jobbat, gondolj erre. Semmi sem éri meg hogy véget vess az életednek.
2014. nov. 27. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen,nekem megfordult...:(

23 év után megcsalt.A gyerekek már nagyok voltak.

Viszont csak azért se tettem meg!!!Mert a volt szeretője,írkált,hogy akasszam fel magam, meg hasonló kedvességeket.

Pont miatta határoztam el, hogy nem teszem meg neki ezt a szívességet.Sőt!

Újra összejöttünk a férjemmel, és boldogabbak vagyunk ,mint régen.

Az exnő meg hoppon maradt...

2014. nov. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nem, egy kapcsolat miatt nem dobhatod el az életed, mert abból egy van.


Márciusban ért véget a kapcsolatom az ex barátnőmmel, azóta újra bulizok, élvezem az életet. :D


Ha kell tanács, adhatok.

2014. nov. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!