Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért tiltott le facebookról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tiltott le facebookról az exem?

Figyelt kérdés
Fél éve szakítottam vele, ő békülni akart, én nem. Utoljára egy hónapja akart kb, mondtam, hogy nem és összevesztünk. Ismerősök maradtunk fb-n. Majd most pár napja letiltott, minek csinálhatja? Nem akar látni? Vagy nem akarja, hogy én tudjam mikor mit csinál? Nem is értem, ha haragból akkor miért nem akkor tiltott rögtön le. Lett barátnője azóta, közöny miatt tilthatott le, vagy épp ellenkezőleg?

2014. dec. 26. 18:09
 1/4 anonim válasza:
100%
Vagy épp azért mert láthatóan nincs túl rajtad, és mivel nem adsz esélyt neki, inkább nem akar még véletlenül se belefutni semmibe ami veled kapcsolatos
2014. dec. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Vagy nem akarja, hogy én tudjam mikor mit csinál?"

Tapstapstaps.. gratulálok hogy a Facebookon éli az életét.

Azt is kiírja amikor szarik vagy maszturbál?

Tudtam hogy ez lesz ebből a szar oldalból.

És letiltott? Úr Isten... én már az eremet vágnám.

Ne is haragudj, de miért nem hívod fel, esetleg mész el hozzá?

2014. dec. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Kedves 2. válaszoló, nem egyátalán, nem ott éli, az életét, rosszul írhattam ki a kérdést, arra céloztam, hogy tudjak, arról, hogy van új barátnője stb. Azért nem hívom fel, mivel nem vagyunk jóban, haragszik rám, meg okom nincs arra, hogy felhívjam, és a kapcsolatukba sem szeretnék beleavatkozni, valószínűleg az új barátnő nem díjazná, ha én felhívom. :)

2014. dec. 26. 18:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is tiltva van az exem, nem akarok semmilyen formába kapcsolatot tartani vele, fôleg, hogy mostmár boldog párkapcsolatba vagyok. Nem akarok semmilyen fêlreèrtést. Stb.
2014. dec. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!