Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tudtok ebben az egesz maganyba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok ebben az egesz maganyban segiteni?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az a problema targya...:D hogy van egy csomo barati tarsasagom...szinte nagyon sok mindenkinek van parja...es nekem nincs es ez nagyon bant... Sokszor csalodott vagyok hogy most nincs senkim aki hozzam bujna es en is hozza bujnek...jo erzes lenne hogyha valakivel este is el lennek es szeretnenk egymast mint akinek van parja...es en nekem ez msr nagyon hianyzik egy evvel ezelott volt egy ket eves kapcsolatom...es az a baj hogy egyszeruen mar annyira sokk alatt voltam hogy vege,hogy mar bulizni is megyek nem megyek oda egy lanyhoz sem hogy jojjon velem tanvolni vagy odamennek beszelgetni mert mar kajak felek....hogy mi lesz...(pedig eleg helyes vagyok):Dddddddddd

Es az a baj hogy egyszeruen vagyok egy lanyra csak mar nem "merek" odamenni lanyokhoz..hogy na mi a szitu? :( tudtok ebben segiteni?



2014. dec. 26. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Segíteni nem. Senki sem tud, csak egyvalaki. Te magad. Tanácsot esetleg adhatunk, de neked kell eldönteni, változtatsz-e.
2014. dec. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Át kell törnöd ezen a falon. Ne azzal foglalkozz hogy mi lesz ha odamész. Ha nem mész akkor folyton szemrehányást teszel magadnak ezért. Tedd meg, aztán vagy lesz belőle valami vagy nem, ez benne van a pakliban, de legalább elmarad majd a lelki tusa, mert megtetted amit megtehettél.
2014. dec. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy odamenj a lányokhoz, mi nem tudunk segíteni, ezt saját magadnak kell elhatározni,és megtenni az első lépést. Bítzatni tudunk, de helyetted cselekedni nem. Az már egy jó dolog, ha van önbizalmad mert az van jól látom:D
2014. dec. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Legalább önbizalmad van, egy kis bátorság ami kéne még! :)

Ha változtatni szeretnél a helyzeteden akkor neked kell tenni érte, az élet túl rövid ahhoz h mindig várjuk a sült galambot. :)

Ne félj az elutasítástól, benne van a pakliban és lehet hogy belefutsz nem egybe és nem is kettőbe de ha nem próbálkozol akkor még esélyt sem adsz magadnak a sikerre. :)

Egyébként hány éves vagy?

2014. dec. 26. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
17:)
2014. dec. 26. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!