Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Valentin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a Valentin napról?

Figyelt kérdés

Sok ember szerint hülyeség, mert akik szeretik egymást, azok bármikor vehetnek ajándékot, ebben van igazság, de nem 100%-osan igaz szerintem. Akik így gondolják, egyszerűen csak ne ünnepeljék meg a Valentin napot, de azért Valentin napra ajándékot kapni mégis más, mint csak úgy.

A másik, hogy ilyenkor mindenki siránkozik, akinek nincs senkije. Most nekem sincs senkim, de ezt a siránkozást nem tudom megérteni...A Valentin nap a szerelmesek napja és mivel én nem vagyok szerelmes, ezért ez nem az én napom. Ez kb olyan, hogy nem kezdek el bánkódni azon, ha valakinek szülinapja van, nekem meg nincs.


2011. febr. 13. 20:41
1 2
 1/14 Moszuke ***** válasza:
így van
2011. febr. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Totál egyetértek veled. Igaz bevallom, tavaly, amíg volt kinek venni, addig én is nagyon vártam, de most már teljesen úgy gondolkodok, mint te.
2011. febr. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A Valentin nap soha nem volt ünnep Magyarországon. Most pedig csak a pénzlenyúlás érdekében reklámozzák annyira.
2011. febr. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2011. febr. 13. 21:00
 5/14 anonim ***** válasza:

Import baromság. Csak egy másik franchise mint a ma tévében futó műsorok 60%-a.

33_F

2011. febr. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ismertebb nevén a plüssállat-kereskedők napja...
2011. febr. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Írtam erről a blogomra, idézem az ide illő részt: "Úgy érzem, hogy a szeretet mellett (karácsony, tudom persze az kicsit másról is szól) a szerelemnek is kellett egy ilyen kitűzött időpont, mert a szürke hétköznapjainkon már ezt sem becsüljük meg (már akinek része van benne). Talán ez a lényege. Megszokjuk a szerelmet, a szerelmünket és már természetessé válik, annyira, hogy nem érezzük a "hálát" vagy hogy mondjam... azt a "köszönöm, hogy vagy nekem"-et."
2011. febr. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Valentin nap... asszem ez az az ünnep, amit mindenki rühell, mégis mindenki vesz ajándékot a párjának. A párja is rühelli, de azért ő is vesz ajándékot.

Én is rühellem. De azért jólesik venni egy szál rózsát a páromnak :)

2011. febr. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

most van először valakin valentin napkor és mikor nem volt akkor sem siránkoztam folyton meg ilyesmi h jaj nincs senki jaj de utálom a valentin napot stb..

meg akkor ennyi erővel karácsony is hülyeség mert akit szeretünk az egész évben szeressük és ajándékozzuk ne csak karácsonykor és az anyák napja is akkor mert hát egész évben szeretjük az anyunkat ne csak akkor ajándékozzuk meg stb.. nem értem a valentin nap mért lenne különb

2011. febr. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
valakim*
2011. febr. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!