Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy srác azt mondja magáról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác azt mondja magáról hogy meleg, de bulikban mindig lányokkal smárol akkor mi van?

Figyelt kérdés
Esetleg bi lehet?
2014. dec. 26. 21:35
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Divatbu_zi.
2014. dec. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezt most mi honnan tudjuk?

Azért mert smárol lányokkal még lehet meleg.

De bi is.

Az csak az ő picike buksiában dől el ahova nincs betekintésünk

2014. dec. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

Kis hazug. Sok lány szereti a meleg fiúkat és ő kihasználja.

Ha van pár izmos meleg haverod akkor mondd neki, hogy kapják el egy körre a kis imposztort!

2014. dec. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak neked mondta el, akkor lehet azért van ez, mert szeretné, ha valakinek őszintén beszélhetne, de közben meg a többi ember elől ezzel rejti el, hogy meleg, mert amúgy meg nem akarja felvállalni magát másnak rajtad kívül.
2014. dec. 28. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kovand válasza:
Melegként mondom, hogy én is csináltam ilyet régebben, piásan mindenkit ölelgetek meg puszilgatok. Szeretek csókolózni, mindegy kivel, de buliban a tánctér közepén nyilván nem kapok le egy pasit, így maradnak a barátnők. A lányoknak is jó, ha nem akarnak pasizni, akkor a csókolózás közben nem nyomul rájuk másik pasi.
2015. jan. 3. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is hasonló vagyok, mint az utolsó, kicsit illuminált állapotban egy bulin sokkal oldottabban én is szeretek puszilgatni meg ölelgetni - igaz, én a csókig nem megyek el, mert annál gátlásosabb vagyok - de attól még teljesen meleg vagyok. De amúgy tényleg az a két lehetőség áll fenn, hogy ő is olyan mint én vagy az előttem szóló, vagy tényleg csak bekamuzza, hogy meleg, hogy ezzel szedhessen fel csajokat. Mert vannak ilyen aljas emberek is... :P
2015. jan. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!