Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg a lánynak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a lánynak, hogy szeretem?

Figyelt kérdés

Ez egy elég bonyolult történet.A lány és köztem nagy a távolság.De mindennap beszélünk teampseaken.Lassan 2 éve ismerem és egyre jobban szeretem de azt mondtam neki, hogy csak barátként tekintek rá és ő is ezt mondta nekem.Régóta én vagyok az akinek elmond mindent.Ez az egész dologgal az a baj, hogy ő a haveromba szerelmes akinek nem esik le a dolog.A lány is tudja ezt és még B-tervnek is hívja magát.Szilveszterkor lesz nálam egy buli amire jönnek mind a ketten.A csavar az a dologban, hogy egy másik haverom is szerelmes a lányba de a lány vissza utasította, ennek ellenére a srác is itt lesz.Ezért nem szeretnék úgy járni mint ő.


Valaki próbáljon meg segíteni kérem.



2014. dec. 27. 13:10
 1/3 anonim ***** válasza:

"Hogy mondjam meg a lánynak, hogy szeretem?"


Ez csak szerintem hangzik hülyén és sablonosan?


Marha egyszerű. Azt mondod neki hogy szereted. Nehéz volt kitalálni mi?

2014. dec. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát akkor mindenképpen lépj valamerre a buli előtt mert ha ott fogod benyögni neki és úgy utasít vissza úgy még rosszabb lesz mert nem is kell mondanom szerintem. Mondd el neki előtte és ha összejönakkor majd örülsz mint majom a farkának ha meg nem legalább leiszod magad és próbálod túl tenni magad rajta.
2014. dec. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát kedves kicsit nehéz a barátaidat próbáld meg eltávolitani ugy könyebb lesz szerintem . Köszike puszilak
2014. dec. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!