Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el egy lánynak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el egy lánynak, hogy szeretem?

Figyelt kérdés

A cím kicsit gáz lett bocsi :S

Az lenne a helyzet, hogy 2 hónapja megismerkedtem egy lánnyal. Totálisan belezúgtam. A lány élete most nem éppen a legjobb... Azt kérted, hogy hagyjam most egy időre őt. 1-2 dolgot elronottam ami így 1 hét után sikerült rájönnöm, hogy mit is. Van egy szokásos hely ahol amikor találkozunk akkor onnét indulunk. A lánynak sajnos nincs most sok ideje + kérte hogy most hagyjam... Arra gondoltam, hogy az őszi szünetben amikor lesz ideje, bevallom neki. Eddig még csak 1x volt "igazi" barátnőm (neten de ez most egy másik történet). Az a lényeg, hogy nem tudom hogyan mondjam el neki. Tudom a kedvenc virágát és a kedvenc csokiját. Nagyon nagy eséllyel nem lesz semmi ebből a kapcsolatból csak barátság (de én még mindig pozitivan próbálok hozzáállni)... Vigyek neki virágot és csokit vagy ink hagyjam?

17/F



2014. szept. 14. 15:31
 1/5 anonim válasza:
26%
"Szeretlek".
2014. szept. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Először is, ha az csak neten lévő kapcsolat volt, akkor még nem volt "igazi" barátnőd, de ez most mellékes.

Hogy a kérdésre is válaszoljak.....


Mindenképp valljad be neki, hiszen ha nem teszed, mindig is bánni fogod, hogy legalább meg nem próbáltad! Szóval ha lesz a csajnak ideje, hívjad el valahova, vedd meg neki a kedvenc csokiját és virágát, add neki úgy oda, hogy tudod, hogy ezek a kedvencei, azért ilyet vettél (ebből látja, hogy figyelmes vagy és figyelsz rá), aztán pedig valld be neki őszintén az érzéseidet. Ne fogalmazgasd meg előre, ne "betanult" szöveget mondjál neki, hanem az érzéseidet, ahogy jönnek.


Ha nemet mond, akkor te legalább megpróbáltad, ha meg igent, akkor happy end. Szóval 50-50 %, hogy sikered lesz-e vagy sem, de mindenképp jól jársz, mert legalább megkönnyebbülsz a végén. Hajrá! :)


18/L

2014. szept. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Talán azt kéne megtudni mért kérte hogy hagyd békén.
2014. szept. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A 2. és 3. válasznál értelmesebbet nem hiszem, hogy kaphatnál.
2014. szept. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat :)


Az a baj ezzel a betanulásos résszel, hogy 1 hete minden percben csak rá gondolok. (én úgy müködöm, hogy a fejemben mindig beszélgetek valakivel aki már 2 hónapja ez a lány...) este úgy fekszem, hogy csak arra tudok gondolni mit fogok mondani, reggel félálomban úgy kelek mit mondok majd neki... Ezen az 1 hét alatt szerintem 100x tuti átfutottam... De persze olyan nincs, hogy na én most akkor ezt fogom mondani mint egy robot ...

Ha nem mondanám el akkor tényleg egész életemben bánnám szóval erre minden féle képen sor fog kerülni :)


Én tudom, hogy miért kérte hagyjam békén. Ez egy olyan dolog amiről se ő sem én nem tehetünk. Szörnyű időszakon megy most keresztül. Voltak dolgok amiket tényleg elrontottam de nem égbekiáltó bűnökről van szó.

Pont rosszkor ismertem meg (bár lehet hogy épp ez a szerencse is mert ha előtte vagy utána ismertem volna meg akkor nem láthattam volna a mostani érzékeny és tiszta énjét).

2014. szept. 14. 16:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!