Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok illetve nők miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok illetve nők miért elnézőbbek egy jól kinéző férfias férfival szemben?

Figyelt kérdés

#fiú #férfi #nő #lány #ideál #türelem #felsőbbrendű vonzalom
2014. dec. 27. 13:19
 1/6 anonim ***** válasza:
kérdésedben a válasz
2014. dec. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Felszínesség. Én is rácsodálkoztam, mennyit számít a külső, amikor egy lányt tüzetesebben megismertem(aszociális vagyok, így ritka eset xD)


19/L

2014. dec. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez fordítva is igaz. Sok pasi sokkal elnézőbb, udvariasabb, figyelmesebb, ha egy vonzó nővel ismerkedik.
2014. dec. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mert ha megértőek, elnézőek vele akkor pozitív képet mutatnak magukról neki
2014. dec. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert a külső a minden nekik. Ha jól néz ki egy férfi, akkor belsőre is tökéletesnek látják, függetlenül attól, hogy valójában milyen.
2014. dec. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
58%

Ebből a férfias jelzőt ezerszeresen húzd alá.


Magas vagyok (197 cm), sportos, jóképű, de amíg meg nem embertelem magam és viselkedésben nem lettem férfias (magabiztos, önbizalommal teli, domináns, irányító típusú, kezdeményező, stb.), addig ugyanúgy sok lenézést kaptam a nőktől.

2014. dec. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!