Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy el tudjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy el tudjam hinni magamról, hogy tetszhetek egy szép lánynak is?

Figyelt kérdés

Van bennem egy belső gát, ami miatt ha én egy lányt szépnek tartok, akkor el sem tudom képzelni, hogy én tetszenék neki. Elég sok komplexusom van, nem vagyok megelégedve a külsőmmel, és mindig úgy érzem, hogy nem rúghatok labdába.

Mit csináljak, hogy én is el tudjam hinni azt, hogy találhatok olyan nekem tetsző lányt, aki viszonozza a vonzalmam?


2014. dec. 27. 14:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Küldj képet! Így látatlanba elég nehezen tudunk bármit is mondani.
2014. dec. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a legtöbb emberben benne van ez az érzés...normális. De küldj képet, így tényleg nehéz bármit is mondani! 16L
2014. dec. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hallgass a megérzésedre. Nem szokott félrevezetni.
2014. dec. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De erről beszélek, a megérzésem minden nekem tetsző lánnyal kapcsolatban már alapból az, hogy nem tetszhetek neki.
2014. dec. 27. 15:03
 5/5 anonim válasza:
Probalj azokra a dolgokra emlekezni amit lany mondott neked es pozitiv dolog, ezeket gyujtsd ossze, es lesz onbizalmad:)
2015. jan. 4. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!