Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazan elvezhetem ezt a kapcsolatot, vagy csak `tul` szep az egesz? Nem tudok hinni benne.

Figyelt kérdés
Az eddigi kapcsolataim nagyon mely sebeket hagytak es velamenyt mindenrol(megcsalas,stb.).De most van egy csaj[lassan 5 honapos kapcsolat],es akarmennyire is mondja h szeret,meg jo vagyok neki meg elvezi[minel tobbet van/lenne velem],es h mas nem kell neki es akar olyan eselyem is van[szerinte] hogy orokre.Talan kesobbb csaladre is.Nos ez mindez azok utan jo,a baj az h `tul`szep mindez,az eddigiek utan,hogy higgyek mindebben.Plusz hogy a baratnoje is.mivel 15[a baratnom 15]h ez ugyse lessz igy,meg h egy ujabb`kiserleti nyul leszek` eleteben,stb.[mondanam h rosszakaratbol mondja,de sz tem mivel o 1 evvel nagyobb buszkesegbol/tapasztalabol mondja].Nos nekem is volt mar efele[mivel 14-17 evig eggyesek,plane mifelenk,valtogatjak,mint 1 `papucsot`],es hinnek neki,mert,habar nemmindig mutatja ki[a baratnom] de igyekszik h igazan higgyek neki[ezt probalja szeretettel,csok,stb.],midez nekem bejon,es turelmes vagyok[hiaba o a `jeget`csak most hetvegen torte fel]de ez a 15 es nemkomolyan gondolas,csak 1 ideig,aggaszt...Lehet hinni,vagy ne bizzak benne,megvaltozhat stb.[a termeszete is gyerekes,de komolyan,erzeki,faj nagyon ha megbantjak,stb. es amit elhataroz azt valahogy eleri]elegge jo[soot nagyon] jo eddig a kapcsolatunk,es nem akarnam `rosszul` hinni az egeszet...
2009. márc. 2. 16:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezek azok a kérdések, amelyekre nem fogsz választ kapni, max. 10 15 év távlatából.


Ne rágd magad ezeken, mert pontosan emiatt nem tudod élvezni a kapcsolatot.

Minden ember más és más, és ne az előző kapcsolataid miatt bántsd a jelenlegi kedvesedet.


Éld át a kapcsolatotok szépségét és egyelőre ne gondolkozzatok a távoli jövőn.

A jövőn és a múlton való aggódás felemészti a jelent.

2009. márc. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Így van. van erre egy példám is, hogy élvezni kell ezt a kapcsolatot. A legjobb barátnőm (srác vagyok de akkoris a legjobb barátom lány:D) összejött az osztálytársammal, és nagyon feszült volt, mert úgy érezte nem elég jo a srácnak. Tiszta depressziós lett kb, de magától rájött arra, hogy ezzel csak az időt vesztegeti amit együtt tölthetnek, ezért lazábbra vette és az lett az álláspontja, hogy "Élvezd ki, egyszer úgyis elmúlik minden". Két és fél éve vannak együtt, a srác tervezi az esküvőt. Ennyi:) hajrá ^^
2009. márc. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nagyon szerettem volna megérteni mi van ide leírva, de nem ment.


3 mondatban összefoglalná valaki?



25/f

2009. márc. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
hát igen elég kesze-kusza, a lényeg, hogy van egy barátnője a srácnak, de annyit csalódott a lányokban, hogy szinte nem tudja elhinni, hogy nem átvágja a lány, hogy szereti, hasonlók... talán még kisebbségi érzése is van, kitudja... meg h a fiatal lányok összevissza váltogatják a pasikat... érted... szoval csak egy biztos kapcsolatra vágyik ezzel a lánnyal, mert jó vele nagyon. De állandóan attól retteg, hogy vége lesz, így nem tudja igazán élvezni mégse. Ehhez kér tanácsot!
2009. márc. 2. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

25/f


Tiniszerelem és önbizalomproblémák. :)


Zsina

2009. márc. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Megértem,hogy nem bízol benne meg félsz attól,hogy megcsal,mert mindenki fél...De te kicsit jobban az átlagnál.Próbáld meg elhinni amit mond,mert attól,hogy 15 még lehet érett.Élevezd!!Meglátod jó lesz minden.
2009. jún. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!