Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak engem idegesítenek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem idegesítenek az önsajnálók?

Figyelt kérdés
Első sorban a "csúnya vagyok/szegény vagyok/kövér vagyok és a többi indok miatt nem foglalkozik velem az a nem, amihez vonzódom. És sok kifogásom van, amiről nem én tehetek, hanem ez van, és nem lehet rajta változtatni.
2014. dec. 27. 17:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
37%
azért, mert nem vagy képes az empátiára, és lebecsülöd azt aki ki meri nyilvánítani a gyengeségét!!!! tudod, hogy ez egy szociopata vonás?
2014. dec. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Miért nem próbálsz segíteni nekik? Megkérdezik akkor inkább bátorítanád őket (igazn nem sok sikerrel), de annál kevesebbet hisztiznek.
2014. dec. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem ők idegesítenek téged, hanem te saját magadat. Megsérteni sem lehet, csak megsértődni.
2014. dec. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
47%
Rühellem őket.
2014. dec. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Rá gondolsz, ugye?

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__ismerkedes__641..


Az ilyen természetesen mindenkit idegesít.

2014. dec. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
engem rohadtul mindenki itt rinyál mint 1 hisztis kis lány tenni hogy jobb legyen az luxus! undorító az ilyen (puke)
2014. dec. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Értem én, hogy van aki nem a legmegnyerőbb, leginkább etalon külsővel rendelkeznek és van mindenkiben bőven hiba. DE attól még sokat lehet javítani azzal, ha valaki belül olyan amilyen és az se árt, ha nem retkes ruhákban, büdösen, fésületlenül, savanyú képpel mászkál. Majd amikor a számára megfelelőnek tartott bombázó elutasítja, akkor az egy mocsok rib anc.
2014. dec. 27. 17:33
 8/15 anonim ***** válasza:

Ilyenek mindig is voltak.

Lehet, hogy rossz dolog, de én nem foglalkozok velük nagymértékben.

Mindenkinek meg van a maga gondja-baja, nem érdekel a másé, kivéve ha a másik fontos számomra.

Az önsajnálkozás nem visz érzésem szerint sehová csak a lenézettek sorai közé.

Sajnálatból még senki nem jutott a csúcsra, maximum a filmekben.

2014. dec. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
5ös, a hozzá hasonlókra. Hogy miért is nem segítek rajtuk? Mert beléjük égett, hogy ők menthetetlenek, és nem tehetnek róla akármit is mond akárki.
2014. dec. 27. 17:35
 10/15 anonim ***** válasza:
kérdező igazad van ezeknek te pofázhatsz úgy is a magukét fujják már probáltam segíteni nem 1-2 ilyen nyomorékon de hiába!
2014. dec. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!