Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tévő legyek? Túl bonyolítom? L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tévő legyek? Túl bonyolítom? L

Figyelt kérdés

Az már eleve rossz hogy két ember van az életemben tudom,de magam sem értem ezt az egészet.Mindig is rosszul mentek ezek az érzés dolgok.Szóval kb.3 éve ismerek egy srácot nagyon jó haverok lettünk körübelül egy éve mondhatni a legjobbak,azonban ő máshogyan közeledett felém és ez taszítóvávált a számomra így megszakítottam vele a kapcsolatomat.1hónap elteltével kezdtem úgy erezni hianyzik a tarsasaga es egy szamomra fontos embert vesztettem el szoval karacsonykor ujra felvettuk a kapcsolatot es eloallt nekem azzal amit meg most is alig birok feldolgozni hogy mar kiskorunk ota ismerjuk egymast 5-6 evesen is egyutt jatszottunk.Eleinte nem hittem el de tenyleg igaz és még most sem hinnem el.

Viszont 5hónapja megismertem egy másik srácot,eleinte nem tudtam mi tortenik folyton kerestem a tarsasagat,zavarba jottem de ez nalam altalanos dolog az pedig hogy szerettem vele logni a kedvessegere fogtam.De egyszeruen nem tudtam kesobb meglenni nelkule.Persze azota tartjuk a kapcsolatot es a kozeljovoben lesz egy randink is.Viszont itt egy problemam van...miota megismerkedtunk gyokeresen megvaltoztam szinte depresszios lettem,nagyon borulato es a sotet szobaban bőgő mócsing.Nem arra célzok hogy miatta,mert ha velem van/beszélünk mindennel boldogabb vagyok.De semmi okom nincs összezuhanni és így viselkedni ettől már ezerszer rosszabb napjaim is voltak mégsem láttam reménytelennek a jovot es adtam fel mindent.Megszakítani vele a kapcsolatot pedig egyszeruen lehetetlen,nem tudom megtenni.

Mi tévő legyek?Miért van ez?


2014. dec. 27. 21:13
1 2
 1/12 RRR ***** válasza:
olvasatlanul:igen
2014. dec. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
"Szóval kb.3 éve ismerek egy srácot ...kiskorunk ota ismerjuk egymast 5-6 evesen is egyutt jatszottunk" neharagudj ezt nem tudom értelmezni.Szóval régebbről ismertétek egymást mint 3 év?
2014. dec. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
3éve ismertem meg,de a napokban tudtam meg hogy már régebbről is ismertük egymást,viszont arról az időkről az emlékeim szinte kár teljesen elvesztek.
2014. dec. 27. 21:20
 4/12 anonim ***** válasza:
Valaki összefoglalná, ha kérhetem?
2014. dec. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

NewFree:

Adott a kérdező(hölgy)

Van egy fiú barátja akit 3 éve ismer de kiderült hogy már 5-6 éves kora óta ismeri csak a kérdező nem emlékezett rá.

A kérdező megismerkedett egy fiúval,akivel randizik,boldog mikor vele van de valamiért a kérdező mindig sír és depressziós,a kérdése,miért van ez?

2014. dec. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
És a kérdező barátja többet akart tőle,csak a kérdező visszautasította őt. remélem érthető :p
2014. dec. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
az a kulcsszó az nagyot ütött xD
2014. dec. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Köszi Dagimo.

A válasz: Nem tudom. És valószínűleg más se. :O

2014. dec. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Azt lopom. :D
2014. dec. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az én válaszom:

Lehet azért vagy depis,mert lelked mélyén szereted azt a másik srácot,csak nem tudnál vele lenni,és azért vagy boldog boldogtalan a leendő barátod mellett mert félsz egy úgymond "új kezdettől".Azért félhetsz ettől az új kezdettől,mert van egy régi ismerősöd,aki bevalotta neked az érzéseit.

2014. dec. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!