Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha lefogyok, akkor jobban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lefogyok, akkor jobban fognak érdeklődni irántam a srácok?

Figyelt kérdés
3 hete vagyok túl egy szakításon,kezdem feldolgozni. Hogy eltereljem a figyelmemet a fájdalomról, az edzést választottam figyelemelterelő tevékenységként. Pár évvel ezelőtt 82 kg voltam, most 16 éves koromra lefogytam 18 kg-mot. Most a szakítás után teljesen kétségbe vagyok esve, úgy érzem, hogy már soha nem lesz barátom, Ez természetes, hogy ilyeneket gondolok? Úgy gondoltam, hogy szeretnék még lefogyni 5-6 kg-mot, általában az emberek azt hiszik, hogy 55kg-nál nem vagyok több, viszont nehezek a csontjaim és 64 kg vagyok. Az emberek meg szoktak dicsérni, bókolni, a belső tulajdonságaimmal ki vagyok békülve (persze ettől még nekem is vannak hibáim), viszont én még mindig nem érzem azt, hogy tökéletes az alakom. Ha sikerül elérnem a kívánt méretet, szerintetek a fiúknak is jobban fogok tetszeni a kisugárzásom miatt? 16/L
2014. dec. 27. 22:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Megnéznélek..
2014. dec. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Velem így volt ...
2014. dec. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha az önképed javul azzal ha eléred a kivánt alakot, akkor másabb leszel személyiségre.
2014. dec. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hány cm vagy? mert nem mindegy
2014. dec. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha az önképed javul azzal ha eléred a kivánt alakot, akkor másabb leszel személyiségre.
2014. dec. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A kisugárzásod és a testméreted nem függ össze.

De igen, ha jobb alakod van, nyerőbb leszel. Persze, szöveg alapján senki nem tudja, milyen vagy.

2014. dec. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
166 cm vagyok
2014. dec. 27. 22:27
 8/10 A kérdező kommentje:
nem is akarok nyilvánosságra hozni képeket, ez csak egy egyszerű kérdés
2014. dec. 27. 22:28
 9/10 anonim ***** válasza:
Én is most fogyok éppen cimbora :) Sok sikert, neked is!
2014. dec. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

[link]


A kilokbol semmit se lehet molegmondani. Ha elegedett leszel magaddal akkor sokkal kivanatosabb leszel. Es egeszsegesebb.

2014. dec. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!